Fuuvi Pick - pendrive z wbudowanym aparatem

Fuuvi Pick - pendrive z wbudowanym aparatem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

04.04.2011 11:27, aktual.: 23.09.2011 15:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W zeszłym tygodniu prezentowaliśmy miniaturowy aparat kompaktowy japońskiej firmy Thanko. Posiadał on całkiem niezłe parametry, jak na tak małe urządzenie. Tym razem przedstawiamy gadżet, który może pełnić funkcję

W zeszłym tygodniu prezentowaliśmy miniaturowy aparat kompaktowy japońskiej firmy Thanko. Posiadał on całkiem niezłe parametry, jak na tak małe urządzenie. Tym razem przedstawiamy gadżet, który może pełnić funkcję przenośnej pamięci USB,a w dodatku posiada wbudowany aparat.

Fuuvi Pick wyróżnia się przede wszystkim niewielkimi rozmiarami i ciekawym wyglądem. Gadżet mierzy zaledwie 3. mm x 70 mm x 15 mm i dostępny jest w sześciu kolorach do wyboru: zielonym, fioletowym, niebieskim, czerwonym, czarnym oraz żółtym. Posiada wbudowany aparat o rozdzielczości 3,1 MPix, który pozwala na wykonywanie zdjęć w maksymalnej rozdzielczości 1280 x 1024 pikseli oraz nagrywanie filmów w jakości DVD przy prędkości 30 klatek na sekundę.

Obraz
© (fot. fuuvi.com)

Niestety Pick nie posiada wizjera czy ekranu, także zdjęcia trzeba robić na wyczucie. Ponadto zabrakło wbudowanej pamięci flash. Producent przewidział jedynie czytnik kart microSD, obsługujący karty o pojemności do 1. GB.

Cena gadżetu w przeliczeniu wynosi nieco ponad 16. zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)