Firefox 8: z Twitterem za pan brat

Firefox 8: z Twitterem za pan brat

Firefox 8: z Twitterem za pan brat
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl
30.09.2011 15:47

Mozilla wypuściła kolejną wersję testową swojej przeglądarki internetowej dla systemów Windows, Linux, Mac oraz Androida. Beta Firefoxa 8 daje użytkownikowi między innymi więcej kontroli nad poczynaniami ognistego liska i ćwierkającą wyszukiwarkę.

Korzystacie czasami z okna wyszukiwarki znajdującego się po prawej stronie od paska z adresem? Sam przestałem dzięki niemu odwiedzać stronę Google'a i, gdybym tylko był zapalonym użytkownikiem Twittera, to pewnie skakałbym z radości na wieść o jej nowej funkcjonalności. W becie Firefoxa 8 okno to automatycznie ułatwi wyszukiwanie #słówkluczowych i #nazwużytkownika:

Obraz
© (fot. Gizmodo.pl)

Do pozostałych nowości należy między innymi lepsza kontrola poczynań zainstalowanych przez nas dodatków oraz wygodniejszy sposób ich oceniania.

Użytkownicy smartfonów z Androidem mogą za to łatwiej umieszczać skróty do swoich ulubionych stron internetowych za pomocą przycisku "Dodaj do ekranu głównego". Twórców oprogramowania i pozostałych ciekawych nowych funkcji Firefoxa 8 odsyłam na oficjalny blog Mozilli.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)