Firefox 23 już do pobrania

Firefox 23 już do pobrania

Firefox 23 już do pobrania
Źródło zdjęć: © dimnikolov / Flickr / CC
07.08.2013 12:09, aktualizacja: 07.08.2013 15:30

Mozilla udostępniła nowe wersje przeglądarki Firefox dla systemów Windows, Mac, Linux i Android.

Firefox dla systemu Android pozwala w prosty sposób przeglądać witryny na spersonalizowanej stronie, nazywanej inteligentnym ekranem. Ponadto zawiera udoskonaloną wersję inteligentnego ekranu, która pomoże Ci szybko zalogować się na wybraną stronę w sieci.

Pasek tytułu uzupełnia wpisany adres URL, aby wyświetlić ulubione strony szybciej. Ponadto nowy Firefox na Androida posiada opcję przełączania kart, która umożliwia łatwe i szybkie przejście do otwartej zakładki bez konieczności otwierania duplikatów kart. Dodatkowo pasek tytułu w nowym Firefoksie na Androida chowa się automatycznie, gdy go nie używasz, dzięki temu wybrana treść może być wyświetlana na całym ekranie. Wystarczy przeciągnąć inteligentny pasek z górnej części ekranu w dół, aby ponownie wyświetlić pasek tytułu.

Firefox na Androida umożliwia też zmianę domyślnej wyszukiwarki za pomocą menedżera dodatków Firefox. Wystarczy odwiedzić stronę menedżera dodatków Firefoksa, a następnie wybrać zainstalowaną wyszukiwarkę. Na telefonie pojawi się okno dialogowe, w którym możesz wybrać dla danej wyszukiwarki opcję „Wyłącz”. lub „Ustaw jako domyślną”.

Firefox na Androida zawiera zaktualizowany czytnik RSS, który pozwala w prosty sposób subskrybować kanał RSS. Jeśli odwiedzisz stronę z rozpoznawalnym kanałem RSS i przytrzymasz dłużej pasek tytułu, to automatycznie pojawi się opcja “Subskrybuj stronę”.

Źródło: Informacje prasowe, SW, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)