"Fallout 4": Jest oficjalna zapowiedź!

"Fallout 4": Jest oficjalna zapowiedź!

"Fallout 4": Jest oficjalna zapowiedź!
Źródło zdjęć: © Bethesda
03.06.2015 13:18, aktualizacja: 05.06.2015 08:10

"Fallout 4" to niewątpliwie jedna z najbardziej oczekiwanych gier, które wciąż jeszcze nie zostały oficjalnie zapowiedziane. Chociaż pierwsze sygnały na jej temat pojawiły się niedługo po premierze trzeciej części w 2008 roku, to producent – firma Bethesda – nieustannie milczał. Do teraz. Lada chwila można się spodziewać upragnionej przez graczy informacji.

[Aktualizacja 16:14] Tak jak się spodziewaliśmy, Bethesda udostępniła w sieci pierwszy zwiastun "Fallouta 4". Uruchomiła również zamówienia przedpremierowe wersji na PC, Playstation 4 i Xboksa One. Poza tym jakichkolwiek informacji na temat gry, łącznie z planowaną datą premiery, brak. Czekamy na konferencję 14 czerwca. A pierwszy film znajdziecie poniżej.

[Oryginalna wiadomość] Na stronie fallout.bethsoft.com powoli dobiega końca odliczanie, które rozpoczęło się tam we wtorek, 2 czerwca po południu. Licznik dojdzie do zera dokładnie o godzinie 16:00 naszego czasu. Wtedy też, jak wszystko na to wskazuje, poznamy pierwsze informacje na temat kontynuacji hitowego RPG w klimatach postapokalipsy.

Wskazuje na to nie tylko charakterystyczny styl graficzny strony, zastosowana czcionka czy jej adres. To wszystko mogłoby jeszcze oznaczać remake poprzedniej części (tego typu wydania są w ostatnich latach niezwykle modny) czy jakiś nowy dodatek do niej. Ale co bardziej zmyślni internauci znaleźli już w kodzie strony odniesienie do domeny fallout4.com. Nie ma więc najmniejszych wątpliwości. "Fallout 4" jest jak najbardziej rzeczywisty.

Jest to o tyle zaskakujące, że chociaż zapowiedź gry w tym roku wydawała się już niemal pewna, to spodziewano się jej raczej podczas konferencji Bethesdy na targach E3. To największa na świecie impreza poświęcona grom wideo, a w jej trakcie pojawiają się liczne zapowiedzi nowych tytułów. Oczy całego świata są wtedy skierowane na tę branżę i jest to naturalny czas na ogłoszenie wagi takiej jak "Fallout 4". Niewiele jest gier, które mogłyby wywołać większy szum.

Jest oczywiście wciąż niezwykle prawdopodobne, że przed targami dowiemy się jedynie tyle, że gra faktycznie powstaje, a na jakiekolwiek bardziej konkretne informacje na jej temat poczekać będzie do wspomnianej konferencji Bethesdy. Odbędzie się ona w niedzielę 14 czerwca (wg naszego czasu będzie to już poniedziałek, 2 w nocy).

Obraz
© (fot. Bethesda)

A czego można się spodziewać w "Falloucie 4"? Na razie wiadomo bardzo niewiele. Z plotek, które przeciekły do sieci, wynika, że gra rozgrywać ma się w postapokaliptycznej wersji Bostonu. Jej bohater, po raz pierwszy w historii gier Bethesdy, obdarzony ma być głosem, a gracze będą mieli do wyboru jego męską lub żeńską wersję. W grze powrócić może również jedna z postaci znanych z "trójki" – prezenter radiowy Threedog. Rok temu sugerował to aktor udzielający mu swojego głosu.

Nie ma co jednak spekulować – konkretne informacje poznamy już bardzo niedługo. Pozostaje czekać.

_ DG _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (69)