Facebook: kolejne zmiany w Timeline

Facebook: kolejne zmiany w Timeline

Facebook: kolejne zmiany w Timeline
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl
23.05.2012 09:27, aktualizacja: 23.05.2012 09:44

Choć od jego wprowadzenia minęło już trochę czasu, część osób ciągle narzeka na wygląd Facebookowego Timeline’u. By to zmienić, gigant społecznościowy planuje nieco namieszać w jego designie. Na powyższym zdjęciu możecie zobaczyć jak wasze profile mogą wyglądać w niedalekiej przyszłości.

Wnioskując z tego, co możemy zobaczyć na screenach opublikowanych przez redaktora TPM, Carla Franzena, który jak się okazuje jest z jednym beta-testerów nowego Timeline’u, design wzbudzającej ciągle mieszane uczucia osi czasu wydaje się być nieco czystszy i mniej zaśmiecony od obecnie funkcjonującej wersji. Największą zmianą jest przesunięcie imienia i nazwiska (lub też pseudonimu, wszystko jedno), a także najważniejszych informacji (szkoła, praca, miejsce zamieszkania) z pola znajdującego się pod zdjęciem profilowym, na wierzch tak zwanego „zdjęcia w tle”, tuż obok naszego „awatara”. – wszystko w ładnej, spowitej delikatnym cieniem, białej czcionce. Ponadto – dotychczasowe, dość duże, opatrzone miniaturowymi zdjęciami „pudła” z przyjaciółmi, zdjęciami, mapą i ulubionymi stronami, zastąpiono mniejszymi polami z prostym, zwyczajnym tekstem. Dodano też jeden kwadracik więcej – nazywa się „Summary” (podsumowanie).

Zmiana może nie tak rewolucyjna jak ostatnio, ale na pewno ciekawa. Co o niej myślicie? Czy biały tekst na zdjęciu w tle, a może przede wszystkim –. wspomniany wyżej cień, nie wpłynie w niekorzystny sposób na wygląd niektórych obrazów? W końcu nie każdy musi umieszczać tam jedynie kota – opcji ci u nas dostatek. Co jeśli ktoś wrzuci tam fotkę zasypanego śniegiem stoku lub jakiekolwiek inne zdjęcie, w którym dominuje biały kolor? Może być nieciekawie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)