Facebook Dating już w Polsce, ale jeszcze trzeba poczekać

Facebook Dating już w Polsce, ale jeszcze trzeba poczekać

Facebook Dating, czyli Randki na Facebooku
Facebook Dating, czyli Randki na Facebooku
22.10.2020 13:51, aktualizacja: 01.03.2022 14:15

Randki na Facebooku - to nowa usługa, z której korzystać mogą polscy internauci. Na razie jednak trzeba poczekać, aby zebrała się w niej odpowiednia liczba użytkowników.

Facebook Dating znany jest już w niektórych krajach, do Polski usługa dopiero wkracza. Działa ona podobnie jak inne aplikacje randkowe, ale oparta jest na danych z samego Facebooka oraz nie ma w niej masowego przewijania profili w lewo (odrzuć) lub w prawo (zaakceptuj).

Facebook Randki, bo tak w polskiej wersji usługa się nazywa, będzie proponował obce osoby o podobnych preferencjach. Jeśli się na to zgodzimy, zobaczymy także znajomych naszych znajomych, którzy także są nami zainteresowani.

Choć polscy internauci mogą już zobaczyć tę usługę w ustawieniach Facebooka, nie działa ona jeszcze na 100% swoich możliwości. Jak udało nam się dowiedzieć, aby móc szukać partnerek lub partnerów, najpierw w Facebook Dating w Polsce musi się zebrać odpowiednia liczba osób.

"Aktualizacja wdrażana jest etapami - w pierwszym kroku możliwe będzie stworzenie profilu w Randkach, następnie udostępniona zostanie funkcja dopasowywania" - pisze biuro prasowe Facebooka w komunikacie.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)