Trwa ładowanie...
d22utfi

Facebook Dating. Jak zainstalować Randki na Facebooku?

Facebook Dating to nowa usługa oferująca Randki na portalu. Można na niej poznawać nowe osoby ze swojej okolicy. Oto poradnik, jak zainstalować Facebook Randki.
Share
Facebook Dating jest już w Polsce.
Facebook Dating jest już w Polsce.
d22utfi
  • Zaktualizuj aplikację Facebooka na telefonie (na komputerze Facebook Dating nie działa).
  • Otwórz menu aplikacji w prawym górnym rogu.
  • Znajdź w nim zakładkę „Randki” i kliknij w nią.
  • Uzupełnij swoje dane i profil.
  • Włącz lokalizację telefonu.

Facebook Dating - jak zainstalować?

Po aktualizacji aplikacji samego Facebooka należy wykonać kilka czynności, aby móc rozpocząć randkowanie. Pierwsza to wypełnienie informacje potrzebne do stworzenia profilu w usłudze Facebook Dating. Część z nich zostanie automatycznie pobrana z profilu na Facebooku, ale część można, lecz nie trzeba uzupełnić. To między innymi pytania o tożsamość płciową, wzrost, posiadanie dzieci, stosunek do alkoholu i papierosów oraz oczekiwania wobec aplikacji.

W trakcie konfigurowania swojego konta, należy też wybrać i dodać zdjęcia, które będą się w nim wyświetlały.

d22utfi

Należy pamiętać, że Facebook Dating działa w oparciu o lokalizację telefonu – dzięki temu może wyszukać osoby w okolicy, które także korzystają z tej usługi. Można ustawić dowolną odległość do 400 km od miejsca zamieszkania.

Jeśli chcemy zmienić preferencje konta w Facebook Dating w trakcie korzystania z niego, należy wejść w ustawienia za pomocą kołowrotka w prawym górnym rogu.

Po ustawieniu wszystkich tych opcji można rozpocząć korzystanie z Facebook Dating i szukać wymarzonych partnerek lub partnerów na randki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d22utfi

Podziel się opinią

Share
d22utfi
d22utfi
Więcej tematów