Facebook chce zatrudnić Christiano Ronaldo. Ma prowadzić reality show

Facebook chce zatrudnić Christiano Ronaldo. Ma prowadzić reality show

Facebook chce zatrudnić Christiano Ronaldo. Ma prowadzić reality show
Źródło zdjęć: © PAP/EPA
Arkadiusz Stando
06.07.2018 15:45

Jak poinformował serwis Variety, portal społecznościowy Facebook prowadzi rozmowy z kapitanem reprezentacji Portugalii w piłce nożnej. Niedawno pojawiły się informacje o transferze Christiano Ronaldo do klubu Juventus F.C., a tymczasem piłkarz szuka już kolejnej ścieżki rozwoju.

Nie oszukujmy się. Ronaldo ma już 33 lata, i chociaż ma ogromny zapał i miłość do piłki nożnej, to wiecznie nie będzie grać. Wygląda na to, że kolejne kroki na przyszłość już ma zaplanowane. Co prawda nie ma oficjalnego potwierdzenia, ale wiele wskazuje na to, że Christiano Ronaldo poprowadzi reality show dla Facebooka.

Facebook zaoferował Ronaldo 10 milionów dolarów, za wzięcie udziału w ich 13-odcinkowym programie. Jak twierdzą informatorzy portalu Variety, produkcją reality show miałyby zająć się firmy Matador Content oraz Religion of Sports.

Jak podaje serwis Engadget, próby popularyzowania wideo transmisji w mediach społecznościowych zwykle kończyły się porażką. Wśród programów, które cieszyły się niezłym powodzeniem był między innymi reality show z udziałem LaVar Balla. Oczywiście popularność Christiano Ronaldo to zupełnie inny poziom. W tym przypadku Facebook mógłby łatwo przykuć uwagę fanów piłkarza, których ma na całym świecie.

Czy Christiano Ronaldo odnajdzie się jako aktor, a może prezenter telewizyjny? Według mnie, biorąc pod uwagę jego charakter, w tym skromność, której ma niewiele, to mógłby rzeczywiście zrobić karierę. Chociaż na tym miejscu osobiście widział bym Zlatana Ibrahimovica.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)