Ericsson zadba o pozycjonowanie i MMS-y w Erze

Ericsson zadba o pozycjonowanie i MMS‑y w Erze

Ericsson zadba o pozycjonowanie i MMS-y w Erze
Źródło zdjęć: © Ericsson
10.01.2008 15:22, aktualizacja: 10.01.2008 18:41

Ericsson zawarł dwa kontrakty z PTC na dostawę i integrację platformy Mobile Positioning System (MPS) oraz rozbudowę i unowocześnienie platformy Multimedia Messaging Service Center (MMSC).

_ Mobile Positioning System _ (MPS) to platforma stwarzająca operatorowi możliwości wdrażania nowych usług lokalizacyjnych. MPS doprowadzi również do udoskonalenia dotychczas dzialajacych serwisow sieciowych opartych na tych uslugach. Platforma MPS otwiera szereg możliwości dla wdrażania aplikacji do rejestracjii monitorowania zgłoszeń nagłych wypadków. Wdrożenie rozwiązania MPS oznacza także spełnienie rygorystycznych norm unijnych w ramach wspólnego numeru alarmowego.

_ Multimedia Messaging Service Center _ (MMSC) jest platformą, która umozliwia przesyłanie multimedialnych wiadomości MMS. Dzięki rozbudowie zwiększy się jej wydajność, a zastosowanie architektury redundantnej pozwoli na świadczenie usług również w razie zakłóceń pracy systemu.

_ Cieszymy się, że będziemy wspierać PTC w oferowaniu usług nowej generacji na polskim rynku.Badania społeczne firmy Ericsson w Polsce wskazują na duże zainteresowanie usługami multimedialnymi. Zarówno platforma MPS jak i MMSC ułatwią wprowadzenie tych serwisów na rynek w Polsce _ - powiedział Wojciech Danieluk z polskiego oddziału Ericssona.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)