Epson Perfection V600 Photo - energooszczędny skaner dla fotografów

Epson Perfection V600 Photo - energooszczędny skaner dla fotografów

13.10.2009 13:55, aktual.: 13.10.2009 14:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Epson wprowadza do sprzedaży skaner Epson Perfection V600 Photo. Urządzenie umożliwia szybkie skanowanie, retuszowanie i archiwizowanie szerokiej gamy klisz i odbitek. Skaner cechuje się niskim zużyciem energii, a ponieważ nie wymaga nagrzewania, można używać go niemal natychmiast po włączeniu. Dzięki rozdzielczości optycznej 6400 dpi i gęstości 3,4DMAX w przypadku skanowania klisz fotograficznych Epson Perfection V600 Photo tworzy obrazy wysokiej jakości

Jon Pardoe, menedżer ds. produktów w Epson Europe, powiedział: „_ Epson Perfection V600 Photo umożliwia zaawansowanym fotoamatorom tworzenie archiwów cyfrowych o niezwykle wysokiej jakości. Skanowanie jest szybkie i wydajne dzięki pionierskiej technologii ReadyScan LED, a użytkownik może łatwo usunąć kurz i zadrapania z filmów lub odbitek, aby przywrócić ich pierwotny wygląd _”.

Obraz
© (fot. Epson)

Skaner Epson Perfection V60. Photo jest wyposażony we wbudowany moduł do skanowania materiałów przezroczystych (TPU), który obsługuje panoramiczny film średniego formatu. Użytkownicy mogą tworzyć archiwa cyfrowe ze zdjęć, pasków filmu 35 mm, oprawionych slajdów oraz pełnowymiarowego filmu panoramicznego średniego formatu (6x22 cm).
Innowacyjna technologia Epson ReadyScan LED jest zgodna z normą ENERGY STAR i minimalizuje zużycie energii. Urządzenie ma dodatkową zaletę - nie wymaga nagrzewania, więc można przystąpić do skanowania natychmiast po włączeniu zasilania. Ponadto skanowanie materiałów odbijających światło jest 1,5-krotnie szybsze niż w poprzednich modelach.

Ulepszone oprogramowanie Epson Scan obsługuje systemy Windows 7 i Snow Leopard, wyświetla okienko podglądu o zmiennych rozmiarach, umożliwia zapisywanie preferencji pod nazwą określoną przez użytkownika i oferuje inteligentną funkcję automatycznej korekcji ekspozycji do skanowania filmów. Oprogramowanie Epson Scan może działać w trzech trybach: automatycznym i domowym, które ułatwiają skanowanie, oraz profesjonalnym, który spełnia potrzeby zaawansowanych użytkowników.

Dodatkowe oprogramowanie to Epson Event Manager v2.3 do zarządzania przyciskiem skanowania, Adobe PhotoShop Elements 7 i ABBYY FineReader 6 Sprint Plus. Nowe wzornictwo jest dopasowane do innych urządzeń Epsona przeznaczonych na rynek konsumencki.

Epson Perfection V600 Photo - kluczowe cechy i funkcje:

- Skaner filmów i zdjęć o rozdzielczości 6400 dpi z energooszczędną technologią ReadyScan LED, która umożliwia skanowanie natychmiast po włączeniu urządzenia
- Usuwanie kurzu i zadrapań z odbitek i zdjęć z wykorzystaniem technologii DIGITAL ICE
- Skanowanie szerokiej gamy formatów odbitek i filmów
- Skanowanie do wielostronicowych, przeszukiwalnych plików PDF (sPDF)
- Sugerowana cena detaliczna z podatkiem VAT: 1299 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)