Emocje jak na prawdziwym boisku, a nawet lepsze. Nadciąga FIFA 2020

Emocje jak na prawdziwym boisku, a nawet lepsze. Nadciąga FIFA 2020

Emocje jak na prawdziwym boisku, a nawet lepsze. Nadciąga FIFA 2020
Źródło zdjęć: © Pixabay.com
02.09.2019 15:11, aktualizacja: 02.09.2019 19:08

Realistyczna grafika, piłka reagująca jak w realnym świecie, rozgrywki uliczne i doznania wprost z prawdziwego boiska. To i wiele innych atrakcji w nowszej, lepszej wersji oferuje nam nadchodząca premiera gry FIFA 2020.

Gorąca nowość – czas na grę

Już 27 września do sprzedaży trafi FIFA 2020. Wszyscy fani tej gry o niesłabnącej od lat popularności z niecierpliwością zacierają ręce. Już teraz możesz zdecydować się na preorder tego tytułu, który od lat zapewnia użytkownikom niesamowite emocje i sportowe doznania. Graczy z pewnością zaskoczy wysoka poprzeczka, którą postawili przed nimi autorzy. Interakcje z nowymi przeciwnikami będą dużo ciekawsze i mniej przewidywalne.

W FIFA 2020 cieszyć nas będzie na przykład tryb rozgrywki... ulicznej. Nie lubisz fizyki? Czas to zmienić, bo stała się inspiracją dla większego realizmu gry w piłkę. W VOLTA Football zastosowano innowacyjny system oddawania strzałów i ich kontrolowanego odbioru. Jak dotąd, to najbardziej zaawansowane opcje dla gier związanych z piłką nożną, dzięki czemu FIFA stała się jeszcze bardziej realistyczna. Możemy też personalizować postać: zmieniamy jej wygląd i strój.

Teraz dobrą grę zamówisz taniej

Preorder to gratka dla fanów konkretnych tytułów. Dzięki zamówieniu ponad 3 tygodnie przed premierą FIFA 2020 możemy kupić grę taniej. Jeśli masz ochotę pograć lub rozszerzyć kolekcję na półce, ale zniechęca cię wysoka cena nowości, możesz skorzystać z tego rodzaju oferty. Znane tytuły szybko nie tanieją, a na pewno zapewnią nam miłą rozrywkę w długi, jesienny wieczór. Nawet jeśli myślicie, że seria FIFA już wam się znudziła, warto nacieszyć się nową jakością grafiki i nowymi animacjami, które podnoszą walory wizualne rozgrywki, lokacji i postaci.

"Popykamy w FIFĘ"?

Entuzjaści gier wyczekujący nowych tytułów z pewnością zainteresują się też ofertą urządzeń. Bez względu na to, czy wolisz wersję na komputer, Xbox-a czy Playstation, na pewno docenisz dobry sprzęt. Wymagania nowych tytułów stale rosną. Jeśli kiedykolwiek spotkałeś się z rozczarowaniem, jakim są niewystarczające parametry komputera lub konsoli, z pewnością nie chcesz drugi raz tego przeżyć. Zadbaj o odpowiedni model już teraz.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)