Elon Musk z pierwszym utworem na Spotify. Zaskoczył wszystkich - posłuchajcie sami

Elon Musk z pierwszym utworem na Spotify. Zaskoczył wszystkich - posłuchajcie sami
Źródło zdjęć: © Twitter | Elon Musk

03.02.2020 09:14, aktual.: 03.02.2020 11:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Elon Musk ujawnił światu kolejne swoje hobby - tym razem postanowił zostać artystą. Miliarder udostępnił właśnie na Spotify swój pierwszy utwór z gatunku EDM - "Don't Doubt ur Vibe".

Elon Musk, ekscentryczny miliarder ma wiele znanych już pasji. Jedną z największych jest niewątpliwie kosmos i możliwość kolonizacji Marsa. Jednak w wolnych chwilach nie brakuje mu czasu, by rozwijać się artystycznie.

Na Spotify i SoundCloud pojawił się utwór, który podobno samodzielnie napisał, zaśpiewał i zagrał Elon Musk (tak w każdym razie chwali się miliarder na Twitterze). Utwór jest zatytułowany "Don't Doubt ur Vibe" i reprezentuje gatunek EDM (łączący ze sobą elementy muzyki disco lat 70. ubiegłego wieku z klasyczną muzyką elektroniczną). Znajdziecie go na Spotify pod tym adresem.

Musk pochwalił się jeszcze pod koniec stycznia, że pracuje nad utworem, a 1 lutego piosenka trafiła na Spotify i SoundCloud. Na Twitterze z kolei można zobaczyć zdjęcia "zza kulis":

Jak na razie "Don't Doubt ur Vibe" to jedyny utwór Elona "EDM" Muska udostępniony dzięki Emo G. Records. Co ciekawe na okładce widzimy planetę wyglądają jak Mars, wokół której lata Tesla Cybertruck.

Elon Musk raczej nie rozpocznie nagle kariery muzyka, jednak zdecydowanie wydaje się dobrze bawić przy całym projekcie. Nie wiadomo, czy Musk planuje uzupełnić album kolejnymi utworami, czy cała akcja to raczej próba trollowania swoich fanów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)