Elon Musk przyznaje na Twitterze, że jest jak Hank Scorpio z Simpsonów

Elon Musk przyznaje na Twitterze, że jest jak Hank Scorpio z Simpsonów
Źródło zdjęć: © Youtube.com | circa now
Karolina Modzelewska

29.11.2019 12:17, aktual.: 29.11.2019 12:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Elon Musk przyzwyczaił nas, że Twitter jest miejscem, gdzie prowadzi swoją medialną grę. Wie, kiedy zainteresować swoją osobą, a kiedy uderzyć z przysłowiowej grubej rury. Tym razem jego wpis jest łagodniejszy i bardziej żartobliwy. A Musk poczucie humoru ma, co niejednokrotnie udowodnił.

Szef Tesli odpowiedział na tweet'a jednego ze swoich fanów, który zasugerował, że… Elon Musk jest jak Hank Scorpio z Simpsonów.

Ekscentryczny miliarder przyznał, że tak, faktycznie tak jest. Oczywiście wszystko utrzymał w żartobliwym tonie i zaznaczył, że zarówno on, jak i Hank Scorpio posiadają miotacze ognia.

Elon Musk i Simpsonowie

Hank Scorpio to postać, która pojawia się w dwóch odcinkach satyrycznego serialu o losach amerykańskiej rodziny Simpsonów. Scorpio oferuje Homerowi pracę w swojej elektrowni, który przyjmuje ją i próbuje żyć w idealnym, nowym mieście.

Ostatecznie okazuje się, że nowy etap jego życia nie jest bajką, a Hank Scorpio to w rzeczywistości "supervillain", który chce zrealizować plan dominacji nad światem.

Miotacz ognia w rękach Muska i Scorpio

Pod koniec odcinka z udziałem Hank'a Scorpio pojawia się motyw wykorzystania miotacza ognia. Ekscentryczny szef "Globex Corporation" próbuje podpalić swoich wrogów. Elon Musk też ma miotacz ognia…

Ekscentryczny szef Tesli zaczął go sprzedawać w 2018 roku. Nazwał urządzenie w dość interesujący sposób: "Not-a-Flamethrower" (czyli Nie miotacz ognia), aby obejść amerykańskie przepisy transportowe, które zabraniają przewozu czegokolwiek, co nazywa się miotaczem ognia. Jego plan okazał się sukcesem, bo sprzedał 20 tys. sztuk "Not-a-Flamethrower".

Hank Scorpio był czarnym charakterem w serialu o Simpsonach. A jak naprawdę jest z Elonem Muskiem, skoro sam przyznał się do tego, że jest podobny do Scorpio? Pozostaje liczyć na to, że ekscentryczny milioner wyjaśni, co go łączy z bohaterem serialu w kolejnym poście na Twitterze.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)