Elon Musk i The Boring Company poddani próbie. Test pokazano na YouTube

Elon Musk i The Boring Company poddani próbie. Test pokazano na YouTube05.10.2020 13:50
Elon Musk
Elon Musk
Źródło zdjęć: © Getty Images | Pool

Elon Musk i tworzone przez niego rozwiązania są bacznie sprawdzane pod względem swojej jakości i użyteczności. Zazwyczaj ich weryfikacja ma profesjonalny charakter i odbywa się w specjalnych laboratoriach. Tym razem test został przeprowadzony przez znanego YouTubera.

YouTuber prowadzący kanał "What's Inside?" postanowił sprawdzić wytrzymałość cegieł od The Boring Company, które będą sprzedawane w cenie 10 centów za sztukę (około 40 groszy).

Elon Musk i The Boring Company produkują cegły

Proces tworzenia cegieł The Boring Company jest ściśle związany z pracami nad Las Vegas Convention Center. Wszystkie odpady, które powstają w trakcie drążenia tunelu, firma Elona Muska przekształca w cegły. W ten sposób The Boring Company rozwiązuje problemy związane z utylizacją odpadów i jednocześnie zyskuje nowe źródło zysków.

Na kanale "What's Inside?" znany YouTuber sprawdził, co znajduje się we wnętrzu takich cegieł. Przeprowadził test wysokości. Można go obejrzeć na nagraniu zamieszczonym poniżej. Mężczyzna porównał cegłę The Boring Company z czterema innymi cegłami, w tym z cegłą wzmocnioną metalem. Wszystkie są droższe od tych, które oferuje Elon Musk.

Test wytrzymałości na YouTube

Test polegał na zrzuceniu wszystkich cegieł z tej samej wysokości, aby zobaczyć, co się z nimi stanie w momencie uderzenia o ziemię. W zestawieniu najlepiej wypadły cegła od Elona Muska oraz ta, która została wzmocniona metalem. Wydaje się więc, że już wkrótce na rynek trafi całkiem dobry produkt od CEO Tesli oraz SpaceX.

Meteoryt przez lata podpierał drzwi. Okazało się, że jest wart ponad 375 tysięcy złotych

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)