Elektronika królem wyprzedaży. Topowe oferty z Allegro

Elektronika królem wyprzedaży. Topowe oferty z Allegro

Elektronika królem wyprzedaży. Topowe oferty z Allegro
Źródło zdjęć: © Unsplash.com
26.11.2021 12:00, aktualizacja: 24.08.2022 11:54

Elektronika króluje na wyprzedażach, a Black Week na Allegro to najlepsza okazja, by wyposażyć kuchnię, biuro czy samego siebie w sprzęt dobrej jakości. Jak również w cenie jakiej próżno szukać w innych miesiącach w roku. Przykład? Apple iPhone 12 mini 4 GB/128 GB w kolorze czerwonym za 2599 zł!

Elektronika to słabość, na którą cierpi wielu mężczyzn. Od zawsze była też w czołówce produktów, które pragniemy kupić w niższych niż zazwyczaj cenach. Nawet kilkaset złotych mniej to już powód do satysfakcji.

Ubiegłoroczny Allegro Black Week potwierdził, że kochamy obniżki. Każdego dnia klienci kupowali 3,5 mln produktów. A ci, którzy zdecydowali się na pakiet Allegro Smart!, dodatkowo zaoszczędzili w sumie ponad 45 milionów złotych tylko na kosztach dostawy.

Jak będzie w tym roku? Zainteresowanie może być jeszcze większe. Sprzedawcy nie tylko przygotowali tysiące wyjątkowych ofert, ale też Allegro postarało się, by to naprawdę były przeceny.

Prawdziwa obniżka cen

W tym roku Allegro po raz pierwszy wprowadziło zmiany dotyczące znakowania cen produktów. Każda oferta zawiera dwie ceny – rabatową i wyjściową, która jest średnią ceną produktu z ostatnich czterech tygodni.

Dzięki temu klient będzie miał porównanie i pozna cenę pierwotną. Nie zaskoczy go więc odnaleziona gdzieś w paczce metka z informacją, że "rabat" okazał się wyższy niż normalna cena produktu, jak to czasami bywało podczas "spektakularnych" wyprzedaży w tradycyjnych sklepach.

Przeceny nawet do -70 procent

Allegro Black Week potrwa do 29 listopada zwanego Cyber Monday. Tydzień zakupowy zaczął się sporymi obniżkami – nawet do -70 proc. – na markowe urządzenia, choćby na Smartfon Apple iPhone 12 PRO 128 GB w kolorze grafitowym za 3999 zł czy telewizor 65" OLED LG OLED65C11LB 65" 4K UHD za 5999 zł.

Ale to dopiero początek. Co jeszcze kupimy w promocji w najbliższym czasie? Między innymi:

Kolejne dni przyniosą następne ciekawe oferty. Będziemy mogli wybierać i przebierać wśród mnóstwa popularnych marek, jak chociażby wspomniane Xiaomi, Apple czy Xbox.

Z pakietem Smart! I Allegro Pay. Same korzyści

Zakupy elektroniki podczas Allegro Black Week i w ogóle przez internet są o tyle korzystne, że zamówiony towar możemy odesłać w ciągu 14 dni. Na Allegro nie zapłacimy nic za przesyłkę zarówno małej, jak i dużej paczki.To zapewni nam pakiet Allegro Smart!

Można go wypróbować w specjalnej, promocyjnej cenie – 39 zł aż za 12 miesięcy.

Allegro przygotowało też specjalną ofertę dla klientów Allegro Pay, którzy uruchamiając lub przedłużając roczny pakiet Smart! w promocji za 39 zł, otrzymają 3 dodatkowe miesiące gratis. W sumie to 15 miesięcy bezpłatnych przesyłek. Oferta dostępna jest do 23 grudnia tego roku.

Czym jest Allegro Pay (to rodzaj kredytu kupieckiego)? Maksymalny limit to 4200 zł. Jeśli więc kupujemy np. nowy smartfon, nie musimy płacić za niego w momencie zawierania transakcji. Mamy na to aż 30 dni, bo sprzedawca otrzymuje pieniądze w tym czasie od Allegro.

Gdy okaże się, że zamówione urządzenie nie jest tym, którego oczekiwaliśmy, możemy je zwrócić, a pieniądze wrócą na nasze konto w Allegro Pay. My nie płacimy za to ani złotówki i nie angażujemy pieniędzy, które mamy na koncie. Transakcje potwierdzamy zaś jednym SMS-em.

Warto? Oczywiście, szczególnie gdy kupujemy elektroniczny gadżet na prezent czy też mamy wątpliwości co do jego stanu technicznego. Ile więc kosztuje Allegro Pay? Nic nie kosztuje.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie