Ekstra pakiety usług w nowej promocji Orange dla Firm

Ekstra pakiety usług w nowej promocji Orange dla Firm
Źródło zdjęć: © WP.PL

13.06.2011 15:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 13 czerwca, klienci Orange dla Firm mogą skorzystać z promocji Ekstra Nagrody, w której oprócz środków w abonamencie mają do wyboru aż cztery atrakcyjne pakiety usług dodatkowych. Zamawiając je zyskują do 10 godzin i 140 MB na połączenia w roamingu w krajach Unii Europejskiej oraz do 6000 minut i 6000 SMS-ów do wszystkich sieci w kraju. Klienci przedłużający umowę zyskują o 10 proc. więcej w każdym z pakietów

Promocja Ekstra Nagrody to propozycja dla firm, umożliwiająca im wybór promocyjnych pakietów usług, dzięki którym mogą znacznie obniżyć koszty używania telefonu w kraju i za granicą oraz dopasować profil abonowanej oferty do własnych potrzeb.

Do wyboru są cztery pakiety promocyjne, przez cały czas trwania umowy:

- Pakiet minut do wszystkich - do 6000 minut na połączenia do wszystkich sieci,
- Pakiet SMS do wszystkich - do 6000 SMS-ów do wszystkich sieci,
- Pakiet data roaming - do 140 MB na transmisję danych UMTS/EDGE/GPRS do wszystkich operatorów roamingowych, we wszystkich krajach Unii Europejskiej,
- Pakiet minut roaming - do 60. minut na połączenia wychodzące do wszystkich operatorów roamingowych, wskazanych we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Liczba pakietów przyznanych klientowi jest uzależniona od okresu na jaki zawiera umowę oraz jej opcji:

- 2 pakiety do wyboru - dla klientów zawierających umowę na czas określony 24, 30 lub 36 miesięcy z telefonem w cenie promocyjnej lub na czas określony 12 miesięcy bez telefonu w cenie promocyjnej,
- 3 pakiety do wyboru - w tym Pakiet data roaming, dla klientów zawierających umowę na czas określony 2. miesięcy bez jednoczesnego zakupu telefonu w cenie promocyjnej.

Miesięczna opłata za wszystkie przyznane pakiety jest uzależniona od planu taryfowego i wynosi od 4 do 1. zł + VAT.

Szczegóły cenowe prezentuje poniższa tabela:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć (fot. Orange)

Z promocji mogą skorzystać klienci biznesowi kupujący nową aktywację w ofercie Orange dla Firm oraz dotychczasowi klienci przedłużający umowę. Z myślą o tych ostatnich przygotowano specjalną ofertę, dzięki której przy przedłużeniu umowy dostaną o 1. proc. więcej środków w każdym pakiecie wybranym w promocji Extra Nagroda. Dzięki temu mogą zyskać nawet 11 godzin na rozmowy i do 154 MB na przesyłanie danych w roamingu oraz do 6600 minut i SMS-ów do wszystkich sieci w Polsce.

W promocji Extra Nagroda oprócz pakietów usług można kupić jeden z najnowszych smartfonów: Nokia C7. Samsung Galaxy S II lub LG Swift Black w cenie już od 1 zł + VAT.

Regulamin promocji i dodatkowe informacje na stronach www.orange.pl/dlafirm

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)