Earthcore: Shattered Elements grywalny podczas PGA

Earthcore: Shattered Elements grywalny podczas PGA

Earthcore: Shattered Elements grywalny podczas PGA
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.10.2014 10:48, aktualizacja: 22.10.2014 14:47

Tequila Games zaprasza wszystkich odwiedzających targi Poznań Game Arena do udziału w otwartych playtestach swojej cyfrowej karcianki.

Wszyscy, którzy w dniach od 24 do 26 października odwiedzą stoisko Tequila Games w Strefie Indie targów Poznań Game Arena (pawilon 7, stoisko 17) będą mogli przedpremierowo zagrać w cyfrową karciankę Earthcore: Shattered Elements, podzielić się swoją opinią z twórcami oraz zdobyć upominki związane z grą.

Dla developerów z Tequila Games będzie to pierwsza okazja do zaprezentowania swojej najnowszej produkcji szerokiej publiczności. Uwagi od graczy posłużą też dalszemu ulepszaniu produktu, który na rynek trafi w pierwszym kwartale 2015 roku.

Earthcore: Shattered Elements to największy projekt w historii Tequila Games oraz najdroższa produkcja w historii polskiego rynku gier mobilnych. Grę wyróżni przede wszystkim rewolucyjny system craftingu kart, który umożliwi graczom łączenie ze sobą i tworzenie zupełnie nowych kart. Ponad 500,000 możliwych kombinacji zapewni swobodę w budowaniu talii oraz planowaniu taktyk na niespotykaną dotąd skalę.

W Earthcore: Shattered Elements zderzą się moce trzech żywiołów - ognia, wody oraz ziemi. System walki oparty na prostych zasadach znanych z zabawy w „kamień, papier, nożyce” rozbudowano o specjalne umiejętności bojowe oraz innowacyjną mechanikę ryzyka, które odważnie przełamują schematy znane z innych gier karcianych.

Oprócz kampanii single player, Earthcore: Shattered Elements zaoferuje zróżnicowane tryby multiplayer, w tym pojedynki PvP, gry rankingowe, ligi oraz cykliczne mistrzostwa. Tequila Games planuje także regularnie dodawać do gry nową zawartość - księgi z misjami fabularnymi, nowe karty oraz umiejętności.

Więcej informacji na temat gry znaleźć można na jej oficjalnej stronie oraz blogu pod adresem www.earthcoregame.com.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)