Trwa ładowanie...
d1yi1se

Dziwne znaki przy mieszkaniach. Lokatorzy podejrzewają, że to tajny kod złodziei

W jednym z bloków na Ursynowie zaczęły pojawiać się dziwne znaki przy mieszkaniach. Jego lokatorzy uważają, że może to być tajny sposób komunikacji pomiędzy złodziejami. Obawiają się włamań.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mieszkańcy łączą tajemnicze symbole z działalnością złodziei.
Mieszkańcy łączą tajemnicze symbole z działalnością złodziei. (pixabay.com)
d1yi1se

O tajemniczych znakach w jednym z bloków na Ursynowie donosi m.in. portal domiporta.pl. Informacji nie zostały jednak potwierdzone żadnym oficjalnym komunikatem. Również Policjanci z Komendy Rejonowej Policji na Ursynowie, poproszeni o komentarz w sprawie przez "Super Express" twierdzą, że nie mieli żadnych zgłoszeń w tej kwestii od mieszkańców warszawskiej dzielnicy.

Znaki przy mieszkaniach

Lokatorzy jednego z ursynowskich bloków uważają, że tajemnicze znaki przy mieszkaniach mogą być sprawką złodziei. Pojawiające się napisy łączą również z podejrzanymi incydentami, które miały występować ostatnio.

d1yi1se

Według relacji jednej z mieszkanek bloku ktoś szarpał za jej drzwi, a kiedy zorientował się, że są zamknięte, oddalił się z bloku. Kobieta przez okno widziała mężczyznę wyposażonego w dużą torbę. Inni lokatorzy zauważyli, że przy ich mieszkaniach znajdują się znaki "X". Podobne symbole widzieli na klatkach schodowych np. "X" ze strzałką w górę.

Tajemnicze symbole

Informacje o symbolach w jednym z bloków na Ursynowie nie są potwierdzone. Trudno ocenić, czy odpowiadają za nie złodzieje planujący włamanie, do któregoś z mieszkań. Nie od dziś wiadomo jednak, że włamywacze bardzo często wyróżniają się niezwykłą kreatywnością, a jak mówi znane powiedzenie "okazja czyni złodzieja". Dlatego, aby uniknąć przykrych niespodzianek ,warto zadbać o swoje bezpieczeństwo i przed wyjściem z mieszkania sprawdzić, czy aby na pewno drzwi zostały zamknięte na klucz.

O oficjalny komentarz w sprawie poprosiliśmy Komendę Rejonową Policji Warszawa II, czekamy na odpowiedź.

d1yi1se

Podziel się opinią

Share
d1yi1se
d1yi1se
Więcej tematów