Dziś na żywo obejrzysz koncert Hey. Będzie transmisja na YouTubie

Dziś na żywo obejrzysz koncert Hey. Będzie transmisja na YouTubie

Dziś na żywo obejrzysz koncert Hey. Będzie transmisja na YouTubie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek
08.12.2017 13:10

Rzadko się zdarza - nie licząc festiwali - by na YouTubie można było obejrzeć cały koncert polskiego zespołu i to jeszcze na żywo. W piątek będzie ku temu okazja.

Hey właśnie gra trasę “Fayrant”, która jest czymś w rodzaju podsumowania 25-lecia zespołu i pożegnania. Wprawdzie zespół tylko zawiesza swoją działalność, ale nie jest pewne, kiedy i - czy na pewno - powróci. Być może to jedna z niewielu okazji, by jeszcze usłyszeć na żywo hity Hey.

Sęk w tym, że trasa - nie licząc Gdańska i Krakowa - bardzo szybko się wyprzedała. Na szczęście na youtubowym profilu KayaxTV w piątek od 20:00 będzie można oglądać na żywo występ Hey w katowickim Spodku.

Miałem okazję być na koncercie na tej trasie w Gdańsku. Hey gra w ogromnych halach i trzeba przyznać, że organizacja robi wrażenie. Świetne nagłośnienie, telebimy, oświetlenie - przez chwilę można zapomnieć, że jest się na występie polskiego zespołu. Szczególnie, jeśli pamięta się koncerty na juwenaliach czy w innych typowo studenckich klubach.

To zresztą sprawia, że nagrania z tych koncertów naprawdę dobrze brzmią na YouTubie. Zawsze dziwiłem się ludziom, którym chciało się nagrywać piosenkę, choć wiadomym było, że filmik będzie źle brzmieć. Z dobrze nagłośnionej hali nagranie porządnym aparatem to jednak co innego. Pożegnalna trasa Hey jest więc świetną promocją nowoczesności.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)