Dziś na żywo obejrzysz koncert Hey. Będzie transmisja na YouTubie

Dziś na żywo obejrzysz koncert Hey. Będzie transmisja na YouTubie08.12.2017 13:10
Dziś na żywo obejrzysz koncert Hey. Będzie transmisja na YouTubie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Rzadko się zdarza - nie licząc festiwali - by na YouTubie można było obejrzeć cały koncert polskiego zespołu i to jeszcze na żywo. W piątek będzie ku temu okazja.

Hey właśnie gra trasę “Fayrant”, która jest czymś w rodzaju podsumowania 25-lecia zespołu i pożegnania. Wprawdzie zespół tylko zawiesza swoją działalność, ale nie jest pewne, kiedy i - czy na pewno - powróci. Być może to jedna z niewielu okazji, by jeszcze usłyszeć na żywo hity Hey.

Sęk w tym, że trasa - nie licząc Gdańska i Krakowa - bardzo szybko się wyprzedała. Na szczęście na youtubowym profilu KayaxTV w piątek od 20:00 będzie można oglądać na żywo występ Hey w katowickim Spodku.

Miałem okazję być na koncercie na tej trasie w Gdańsku. Hey gra w ogromnych halach i trzeba przyznać, że organizacja robi wrażenie. Świetne nagłośnienie, telebimy, oświetlenie - przez chwilę można zapomnieć, że jest się na występie polskiego zespołu. Szczególnie, jeśli pamięta się koncerty na juwenaliach czy w innych typowo studenckich klubach.

To zresztą sprawia, że nagrania z tych koncertów naprawdę dobrze brzmią na YouTubie. Zawsze dziwiłem się ludziom, którym chciało się nagrywać piosenkę, choć wiadomym było, że filmik będzie źle brzmieć. Z dobrze nagłośnionej hali nagranie porządnym aparatem to jednak co innego. Pożegnalna trasa Hey jest więc świetną promocją nowoczesności.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)