Dziewiąte urodziny AutoMapy

Dziewiąte urodziny AutoMapy

Dziewiąte urodziny AutoMapy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.01.2012 11:43

Dziewięć lat temu, 27 stycznia 2003 roku, na rynku pojawiła się pierwsza wersja AutoMapy!
Początkiem nawigacyjnej rewolucji w Polsce była bazowa mapa Polski zwierająca ok. 50 tys. km głównych dróg.

Dziś najnowsza wersja AutoMapy posiada m.in. ponad 660 tys. dróg wszystkich kategorii, ponad 49 tysięcy nawigacyjnych planów miejscowości, ponad 3,1 mln adresów przypisanych do konkretnych budynków oraz projektowane drogi udostępniane kierowcom z chwilą ich rzeczywistego otwarcia poprzez technologię LiveDrive!. AutoMapa jest dostępna na wszystkich liczących się platformach mobilnych. Korzystają z niej zarówno użytkownicy urządzeń PND, jak i posiadacze smartfonów pracujących pod kontrolą systemu Windows Mobile, iOS czy, od niedawna, Android. _ Dziewięć lat ciągłego rozwoju produktu sprawiło, że Polska stała się krajem, który może poszczycić się jednymi z najdokładniejszych map nawigacyjnych w całej Europie. _ – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy

AutoMapa, to nie tylko nawigacja w urządzeniu. To również serwisy, bez których ciężko wyobrazić sobie codzienne korzystanie z sieci. Setki tysięcy osób codziennie odwiedzających serwis Targeo.pl sprawdza, jak wygląda stan zakorkowania poszczególnych miast i tras, jak wyglądają prognozy ruchu drogowego na kolejny dzień oraz wygodnie wyznacza trasę przy pomocy komputera przesyłając ją do AutoMapy poprzez technologię LiveDrive!.

Codziennie aktualizowana przez portal społecznościowy Miplo.pl ponad 630 tysięczna baza punktów użytkownika (POI) zawiera nie tylko bazę fotoradarów, niebezpiecznych miejsc, czy stacji benzynowych, ale również bazy hotelowe, gastronomiczne i inne, zgromadzone w ponad tysiącu kategorii tematycznych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)