#dziejesienazywo: samochodowe bagażniki rowerowe, jak kupić czytnik e-booków i najtańsze wakacje zagraniczne

Strona główna#dziejesienazywo: samochodowe bagażniki rowerowe, jak kupić czytnik e-booków i najtańsze wakacje zagraniczne
18.05.2016 16:18

Jak dobrać najlepszy bagażnik rowerowy do naszego samochodu, czy czytniki e-booków są rzeczywiście lepszą alternatywą dla papierowych książek, jakie aplikacje ułatwią notowanie niezbędnych rzeczy w smartfonie oraz w jakim kierunku wybrać się na wakacje, żeby nie wydać majątku.

Wiosna w pełni, bierzemy więc rower na dach naszego auta i jedziemy w plener. Sklepy z bagażnikami przeżywają o tej porze roku oblężenie. My podpowiemy co kupić, żeby było niedrogo i bezpiecznie. Powiemy też jak przepisy traktują bagażniki samochodowe, jak zmieniają one sposób jazdy i co zrobić, żeby bezpiecznie dojechać do celu.

Powiemy też, jak wybrać dobry czytnik e-booków. Czy jesteśmy skazani na produkt Amazona, czy też inne propozycje są warte rozważenia? Ile kosztują książki i jak je kupować? O tym wszystkim opowie Robert Drózd, prowadzący serwis swiatczytnikow.pl.

Potem pokażemy aplikacje, które z naszego telefonu czy tabletu zrobią notatnik, w którym możemy pisać ręcznym pismem.

Na koniec zajmiemy się planowaniem planowaniem zagranicznych wakacji na każdą kieszeń. Które kierunki są najtańsze i co dostajemy za takie stosunkowo niewielkie pieniądze? O tym opowie Klaudyna Mortka z wakacje.pl.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)