Dyson Hot - wentylator z funkcją grzania

Dyson Hot - wentylator z funkcją grzania

Dyson Hot - wentylator z funkcją grzania
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.09.2012 15:37

Wentylator z funkcją grzania Dyson Hot został wyposażony w regulator temperatury, który można ustawić nawet na 37 stopni Celsjusza. Kiedy urządzenie osiągnie wybraną temperaturę, włącza się automatyczny pomiar temperatury powietrza w pokoju. Jeśli w pomieszczeniu zrobi się chłodniej, grzałka ponownie się włącza, by utrzymać stałą zaprogramowaną temperaturę.

Zgodnie z technologią Air Multiplier, powietrze z otoczenia jest zasysane przez wirnik o zmiennym przepływie, stosowany m.in. w turbosprężarkach i silnikach odrzutowych. Następnie powietrze przepływając przez 2,5 mm szczelinę w obręczy nabiera dużej prędkości.

W ten sposób powstaje strumień gorącego powietrza, które przechodzi przez obręcz kierującą je w wyznaczonym kierunku. Powietrze z otoczenia zostaje wciągnięte w strumień ciepłego powietrza z wentylatora i sześciokrotnie wzmocnione.

Urządzenie nie nagrzewa się do niebezpiecznych temperatur i nie posiada odsłoniętych elementów grzewczych. Wentylator wyłącza się automatycznie w momencie przewrócenia urządzenia.

Dyson Hot można obsługiwać przy użyciu pilota. Z drugiego końca pomieszczenia można włączyć lub wyłączyć wentylator, zmienić temperaturę lub siłę nadmuchu oraz sterować ruchem urządzenia. Pilot o lekko zakrzywionym kształcie wyposażony jest w magnes, umożliwiający przechowywanie go na szczycie obudowy wentylatora. Dyson Hot ma umożliwiać regulację temperatury z precyzją do jednego stopnia Celsjusza. Ponadto jest on wyposażony w termostat, który kontroluje temperaturę powietrza w pomieszczeniu. W przeciwieństwie do tradycyjnych grzejników wentylator Dyson Hot jest dwufunkcyjny, pozwala na efektywne chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń jednostajnym, niezakłóconym strumieniem powietrza.

Opis:
• dostępny jest w kolorze srebrno-białym
• Łatwy w czyszczeniu – brak trudno dostępnych miejsc
• Waga – ok. 2,57 kg
• Wentylator Dyson Hot z funkcją grzania zbudowany jest z tworzywa akrylo-nitrylo-butadieno-sterynowego –. ABS.

Wentylator Dyson Hot z funkcją grzania będzie dostępny w Polsce od października 2012 r. w cenie 1699-1799 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)