Dwa, odporne niemal na wszystko smartfony od Evolveo

Dwa, odporne niemal na wszystko smartfony od Evolveo04.11.2014 11:40
Dwa, odporne niemal na wszystko smartfony od Evolveo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Evolveo StrongPhone Q4 i StrongPhone D2 to telefony typu Dual Sim o zwiększonej odporności na zalania, wstrząsy czy upadki, co potwierdzone jest normą IP67. Smartfony zewnętrznie są prawie identyczne – StrongPhone D2 ze względu na sporą baterię 4500 mAh, jest trochę grubszy.

StrongPhone D2

W konstrukcji StrongPhone D2 wykorzystano mniej wymagające podzespoły oraz pojemniejszą baterię 450. mAh, dzięki czemu użytkownicy mogą spodziewać się, że ich telefon wytrzyma bez ładowania t do 6 dni przy normalnym użytkowaniu. Telefon jest wyborem osób potrzebujących energooszczędnego urządzenia, które zadowolą się 512mb RAM i dwurdzeniowym procesorem, w zamian otrzymując smartfona, którego podłączą do ładowarki średnio 5-6 razy w miesiącu.

288770182338656403
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

StrongPhone Q4

W Q4 zastosowano wydajniejszy, czterordzeniowy procesor i 1 GB RAM, lepszy, 8 mpix aparat fotograficzny, ale bateria ma pojemność 280. mAh i ma pozwolić na pracę do 3 dni. Model Q4 szybciej uszczupla pojemność baterii w porównaniu do energooszczędnego D2, jednak rekompensuje to wykonaniem lepszej jakości zdjęć i filmów oraz wydajniejszą pracą urządzenia.

Istnieje rozwiązanie umożliwiające wykorzystanie w pełni atutów jednego i drugiego urządzenia –. posiadacze StrongPhone Q4 mogą doposażyć się w baterię 4500 mAh. Standardowo oprogramowanie nastawione jest na odczyt zużycia baterii dedykowanej. Aby telefon poprawnie odczytywał zużycie pojemniejszej baterii, należy odesłać telefon do autoryzowanego serwisu na bezpłatną aktualizację oprogramowania. Aktualizacja dostosuje odczyt zużycia baterii do baterii pojemniejszej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)