DVD Samsung F1080 - obraz zaklęty w kamieniu

DVD Samsung F1080 - obraz zaklęty w kamieniu

DVD Samsung F1080 - obraz zaklęty w kamieniu
22.10.2008 16:28, aktualizacja: 22.10.2008 16:51

Samsung przedstawia kolejne urządzenie zainspirowane naturalnym pięknem oszlifowanych przez wodę kamieni. Samsung F1080/ F1080W zrywa z przekonaniem, że odtwarzacz DVD musi charakteryzować się pozbawioną oryginalności formą. Piękne opływowe kształty oraz wykończenie w dwóch eleganckich kolorach sprawia, że mamy do czynienia z idealnym odtwarzaczem do sypialni czy salonu lub wymarzonym prezentem gwiazdkowym.

Naturalne piękno kryjące w sobie najnowszą technologię Samsung F1080. F1080W to odtwarzacz o wyjątkowo małych rozmiarach, którego kształt całkowicie zrywa z przyjętymi dotychczas standardami. Dostępny jest w kolorze białym lub czarnym, dzięki czemu stanie się oryginalnym elementem podkreślającym wyjątkowy styl elegancko urządzonego salonu. Model cechują również zaawansowane możliwości technologiczne i charakterystyczna dla firmy Samsung najwyższą jakość, zarówno wykonania, jak i odtwarzanego obrazu.

Obraz
© (fot. Samsung)

Dotykowy panel nawigacyjny, złącze HDMI oraz zaawansowany upscaler obrazu do poziomu 1080. sprawiają, że mamy do czynienia z urządzeniem gwarantującym możliwości spotykane dotychczas jedynie w urządzeniach o większych gabarytach.

Pełna funkcjonalność i dostępność najpopularniejszych formatów Zainspirowany kształtem oszlifowanych przez górski potok kamieni, model F1080. F1080W to prawdziwie wszechstronne urządzenie. Odtwarza pliki audio i video z płyt DVD Video/DVD-R/+R/DVD+RW/-RW/CD/CD-R/RW. Ponadto, współpracując z popularnym formatem DivX, odczytuje polskie napisy zapisane w plikach *.txt, *.smi, *.srt i *.sub.

Obraz
© (fot. Samsung)

Kolejnym udogodnieniem jest interfejs HDMI-CEC (Anynet+), który pozwala użytkownikowi na kontrolę przy pomocy jednego pilota innych urządzeń podłączonych przez złącze HDMI. Nie ma więc już potrzeby trzymania pod ręką pilotów do każdego urządzenia, z którego w danej chwili korzystamy.

Samsung F1080. F1080W to idealny prezent świąteczny, który ucieszy każdego miłośnika pięknie zaprojektowanej i zaawansowanej technologicznie elektroniki. Model w dwóch wersjach kolorystycznych dostępny jest w sugerowanej cenie detalicznej brutto 349 PLN.

Dane techniczne na następnej stronie. Główne cechy i akcesoria:
Odtwarzacz DVD ze złączem HDMI
Dotykowy panel nawigacyjny na obudowie
Skalowanie obrazu do rozdzielczości 1080p / 1080i / 720p
Interfejs HDMI-CEC (Anynet+) (podstawowa kontrola innych urządzeń podłączonych przez HDMI jednym pilotem)
Odczytuje format DivX
Odczytuje polskie czcionki w napisach do DivX w formatach txt, smi, srt, sub
14 bitowy przetwornik video (108MHz)
24 bitowy przetwornik audio (192 KHz)
Odczytuje płyty DVD Video/DVD-R/+R/DVD+RW/-RW/CD/CD-R/RW
Odtwarzanie dysków zapisanych w formacie MP3 (z CD lub DVD) oraz Audio CD
Przeglądanie zdjęć (JPEG)
Skanowanie progresywne
Super Scan Play - podgląd z prędkością do 128x
Ruchomy Zoom
EZ view (dopasowanie obrazu)
Obsługa Dolby Digital Surround Sound
Wyjście HDMI
Wyjście komponentowe
Wyjście kompozytowe video
Wyjście coaxial audio
Wyjście analogowe audio L+P
Wymiary (mm) 240x50.5x243 / 370x102x297 mm (netto/brutto)
Waga (kg) 1.9 / 1.0 (netto / brutto)

Cena 349 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)