Duża deska na duże prasowanie - Vileda Viva Express Premium+

Duża deska na duże prasowanie - Vileda Viva Express Premium+
11.06.2013 14:54
Duża deska na duże prasowanie - Vileda Viva Express Premium+
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Producent zapewnia, że Viva Express Premium+ jest większa, lżejsza, bardziej stabilna niż poprzedni model. Dodatkowo jest wyposażona w pokrowiec pozwalający na maksymalnie wykorzystanie ciepła.

Na prasowanie bielizny poświęcamy średnio 3 godziny tygodniowo, w ujęciu miesięcznym mamy już ich 12. Nie dziwi więc poszukiwanie takich rozwiązań, które z jednej strony skrócą ten czas do minimum, z drugiej ułatwią samą czynność prasowania.

Viva Express Premium Plus to największa z desek w ofercie Viledy, przeznaczona do prasowania dużego prania. Wyposażona jest w gniazdko elektrycznie oraz antenkę podtrzymującą kabel żelazka, chroniąc go tym samym przed zaplątaniem. Trójwarstwowy pokrowiec, wykonany z 3 powłok podczas prasowania przepuszcza parę z żelazka, dzięki czemu wilgoć ma nie zniszczyć ani pokrowca, ani metalowej, odpornej na rdzę siatki.

Produkt wyposażono w system „Kid Safe with Click & Stop”, który uniemożliwia złożenie go podczas prasowania, np. poprzez ingerencję dzieci. Deska posiada podstawkę pod żelazko, na której możemy umieścić także generator pary. Jej maksymalne obciążenie do 1. kg.

Viva Express Premium+ - informacje o produkcie:
- długość całkowita deski wraz z podstawą pod żelazko: 156 cm
- wymiary powierzchni do prasowania: 130 cm x 44 cm
- regulacja wysokości: do 100 cm
- maksymalne obciążenie deski: do 2. kg; obciążenie podstawy pod żelazko: 10 kg

Cena: około 300 zł

Źródło: informacja prasowa, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)