Drzwi w drzwiach i ciekawa kostkarka - lodówka side by side od LG

Drzwi w drzwiach i ciekawa kostkarka - lodówka side by side od LG

Drzwi w drzwiach i ciekawa kostkarka - lodówka side by side od LG
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.11.2012 13:40
Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Na polskim rynku zadebiutowała najnowsza lodówka side-by-side LG GS9266KBCV o pojemności ponad 600 litrów. Zapewnia ona dłuższą świeżość przechowywanych produktów i jest przyjazna dla środowiska. Obok tego, lodówkę wyposażono w wiele praktycznych dodatków, przyczyniających się zarówno do wygody obsługi, jak i zmniejszających rachunki za prąd.

Lodówkę LG GS9266KBCV wyposażono w praktyczne rozwiązanie Door in Door. System tem pozwala oszczędzić zarówno czas jak i energię elektryczną. Specjalne „drzwi w drzwiach” umożliwiają szybki dostęp do najczęściej wybieranych produktów, bez konieczności otwierania całej lodówki. Zapobiega to zbędnemu ogrzewaniu wnętrza urządzenia. Pozwala to także dłużej zachować jego świeżość i zredukować koszty, wynikające z konieczności ochłodzenia ciepłego powietrza, które dostaje się do środka wraz z pełnym otwarciem drzwi.

Kostkarka bez hydraulika i bieżącej wody
Większość lodówek wyposażonych w automatyczną kostkarkę do lodu wymaga wykonania osobnego podłączenia do bieżącej wody. W przypadku nowej lodówki LG nie trzeba już przerabiać kuchni tak, aby podłączyć lodówkę do sieci wodociągowej. Dzięki systemowi „Bez Hydraulika” możliwe jest pobieranie wody z wewnętrznego zbiornika lub zwykłej plastikowej butelki.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Długotrwała świeżość
Funkcja Total No Frost zapobiega osadzaniu się szronu na ściankach urządzenia, dzięki czemu nie wymagają one okresowego rozmrażania. Stały system cyrkulacji i filtracji Pure N Fresh oczyszcza lodówkę z zapachów i zapobiega ich przenikaniu się. Dodatkowo, dzięki technologii hermetycznego przechowywania V Fresh, warzywa i owoce dłużej pozostają świeże a specjalna plastikowa kratownica Moist Balance Crisper pozwala zachować ich odpowiednią wilgotność. Zastosowanie wewnętrznego oświetlenia LED spowodowało znaczne obniżenie poziomu ciepła, wydzielanego przez tradycyjne żarówki, co korzystnie wpływa na zachowanie stałej, niskiej temperatury. Zamrażarka została wyposażona w szuflady oraz zamykane pokrywy na wszystkich 7 poziomach, które chronią żywność przed przenikaniem zapachów.

Niskie rachunki za prąd
Za zasilanie urządzenia odpowiada kompresor linearny, co umożliwiło znaczne obniżenie poziomu hałasu i zużycia prądu. Rozwiązanie to zastępuje zwykły silnik obrotowy, cichym i wydajnym układem liniowym, co znacznie zredukowało liczbę potencjalnie awaryjnych elementów. Kompresor LG objęty jest 10-letnią gwarancją. Nowa lodówka LG uzyskała wysoką klasę energetyczną A+, co pozwala ograniczyć zużycie energii do 25% w porównaniu do tradycyjnych chłodziarek.

Komfort
Zamontowana na przednich drzwiach płaska kostkarka do lodu Xtra Space Icer umożliwia szybkie schłodzenie ulubionego napoju, bez konieczności otwierania lodówki. Zapewnia to nie tylko komfort użytkownikom, ale również zapobiega częstym zmianom temperatury wewnątrz urządzenia. Półki na produkty zostały wykonane z trwałego, hartowanego szkła, co znacznie ułatwia zachowanie czystości. Dodatkowo, umieszczony na obudowie wyświetlacz LED pozwala stale kontrolować najważniejsze parametry urządzenia i dostosować je do własnych preferencji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)