Trwa ładowanie...
holderName

Drukarki fiskalne Delio z poważną awarią. Sklepy nie działają. Powołano sztab kryzysowy

1 stycznia doszło "błędu zegara" w drukarkach fiskalnych Delio, a sklepy zostały pozbawione możliwości wystawienia paragonów z właściwą datą. Powołano sztab kryzysowy, ale Novitus potwierdza, że błąd może wystąpić we wszystkich drukarkach Delio.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poważna awaria drukarek fiskalnych.
Poważna awaria drukarek fiskalnych. (East News, Fot: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News)
holderName

- Niestety niemożliwe jest dokonanie naprawy u klienta i konieczna jest interwencja serwisu producenta - czytamy w informacji podanej przez Novitus. W drukarkach fiskalnych Delio 1 stycznia 2020 doszło do "błędu zegara" blokującego możliwość wystawienia paragonów z właściwą datą. Niestety awaria jest na tyle poważna, że niemożliwe jest szybkie jego naprawienie.

Novitus poinformował, że błąd został zlokalizowany, a Dział Serwisowy pracuje bez przerwy nad usuwaniem usterek. Niestety naprawa jest możliwa wyłącznie w serwisie i nie da się jej wykonać zdalnie, dlatego każde urządzenie powinno zostać dostarczone do serwisantów.

holderName

Dane kontaktowe do serwisów partnerskich można znaleźć w książce serwisowej drukarki na pierwszej stronie. W przypadku braku odpowiedniej informacji urządzenie powinno być odesłane bezpośrednio do serwisu Novitus.

Zobacz też: Faktura z aplikacji wystarczy do rozliczeń zakupów. Koniec papierowych paragonów

Koszty naprawy i przesyłek ponosi Novitus. Niestety nie dla wszystkich sprzedawców jest to dobra decyzja. Mimo że został powołany sztab kryzysowy i serwisanci pracują bez przerwy przez 24 godziny na dobę, to nie każdy przedsiębiorca może pozwolić sobie na dłuższy przestój w sprzedaży.

holderName

Firma przeprasza, ponieważ nie ma możliwości szybszego naprawienia drukarek fiskalnych Delio i w ostateczności radzi zakup kolejnego urządzenia fiskalnego.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów