Domowa vinoTheka - elegancka chłodziarka do wina Siemensa

Domowa vinoTheka - elegancka chłodziarka do wina Siemensa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

01.08.2014 18:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Specjalna seria chłodziarek do wina vinoThek marki Siemens zapewnia nie tylko idealne warunki jego przechowywania, ale również dba o prezentację alkoholi.

Specjalna seria chłodziarek do wina vinoThek marki Siemens zapewnia nie tylko idealne warunki jego przechowywania, ale również dba o prezentację alkoholi.

Dzięki regulowanej wysokości półek oraz możliwości ich ustawienia pod kątem, eksponując tym samym butelki, uzyskano sporą przestrzeń. Nie bez znaczenia pozostaje fakt wykonania półek z bezpiecznego szkła, które w przypadku stłuczenia nie rozpada się na drobne kawałki. Dodatkowo, szkło, z którego wykonane są drzwi chłodziarki, zostały wyposażone w filtr UV, dzięki czemu promienie słoneczne oraz sztuczne światło nie mają szkodliwego wpływu na przechowywane w środku trunki.

Odmienne warunki, jakich wymaga wino białe i czerwone, to jedna z podstawowych różnic wpływających na sposób przechowywania. W chłodziarce vinoThek istnieje możliwość składowania różnych alkoholi w tym samym czasie. Dba o to dwustrefowa regulacja temperatury. W każdej z nich zyskujemy pełną kontrolę nad zakresem temperatury od +5 do +2. st. C. Poza precyzyjnym dobraniem temperatury, o komfort przechowywania win, ale i serów oraz innych delikatesów, dba specjalny filtr węglowy, zapobiegający przenikaniu ich zapachów. Pozostawiając drogocenne alkohole w chłodziarce vinoThek zyskujemy także pewną kontrolą nad jej zawartością, korzystając z dyskretnie umieszczonego u dołu drzwi zamka.
Cena: 787. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)