Domowa vinoTheka - elegancka chłodziarka do wina Siemensa

Domowa vinoTheka - elegancka chłodziarka do wina Siemensa01.08.2014 18:40
Domowa vinoTheka - elegancka chłodziarka do wina Siemensa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Specjalna seria chłodziarek do wina vinoThek marki Siemens zapewnia nie tylko idealne warunki jego przechowywania, ale również dba o prezentację alkoholi.

Specjalna seria chłodziarek do wina vinoThek marki Siemens zapewnia nie tylko idealne warunki jego przechowywania, ale również dba o prezentację alkoholi.

Dzięki regulowanej wysokości półek oraz możliwości ich ustawienia pod kątem, eksponując tym samym butelki, uzyskano sporą przestrzeń. Nie bez znaczenia pozostaje fakt wykonania półek z bezpiecznego szkła, które w przypadku stłuczenia nie rozpada się na drobne kawałki. Dodatkowo, szkło, z którego wykonane są drzwi chłodziarki, zostały wyposażone w filtr UV, dzięki czemu promienie słoneczne oraz sztuczne światło nie mają szkodliwego wpływu na przechowywane w środku trunki.

Odmienne warunki, jakich wymaga wino białe i czerwone, to jedna z podstawowych różnic wpływających na sposób przechowywania. W chłodziarce vinoThek istnieje możliwość składowania różnych alkoholi w tym samym czasie. Dba o to dwustrefowa regulacja temperatury. W każdej z nich zyskujemy pełną kontrolę nad zakresem temperatury od +5 do +2. st. C. Poza precyzyjnym dobraniem temperatury, o komfort przechowywania win, ale i serów oraz innych delikatesów, dba specjalny filtr węglowy, zapobiegający przenikaniu ich zapachów. Pozostawiając drogocenne alkohole w chłodziarce vinoThek zyskujemy także pewną kontrolą nad jej zawartością, korzystając z dyskretnie umieszczonego u dołu drzwi zamka.
Cena: 787. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)