Trwa ładowanie...
ycipk-23ob64

Dom kosztuje 22 tysiące złotych. "To nie fikcja - to rzeczywistość"

Dom wielkości kawalerki za 22 tysiące złotych? "To nie fikcja - to rzeczywistość" przekonuje Wojciech Zatuszek, szef firmy "Zbuduj własny dom". Z oferty przedsiębiorcy skorzystały już setki Polaków. Gotowy projekt można kupić już za 79 złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dom wielkości kawalerki za 22 tysiące złotych
Dom wielkości kawalerki za 22 tysiące złotych (Youtube.com)
ycipk-23ob64

Własny dom w cenie używanego samochodu? Okazuje się, że to jak najbardziej możliwe. Polski przedsiębiorca oferuje gotowe projekty nieruchomości w atrakcyjnej cenie. Za 79 złotych można kupić od niego plan na budowę domku o powierzchni 35 metrów kwadratowych. Jak mówi Wojciech Zatuszek, z jego usług skorzystały już setki Polaków.

W serwisie YouTube firma "Zbuduj sam dom" przedstawiła jedną ze swoich realizacji. Klient tłumaczył, że budowa jego domu trwała około cztery miesiące. Choć powierzchnia nie jest wielka, to w domu zmieścił się salon, mała sypialnia, aneks kuchenny oraz dodatkowe miejsce na antresoli.

ycipk-23ob64

Dom tańszy od używanego auta

Firma Wojciecha Zatuszka oferuje gotowe projekty domów. W atrakcyjnej cenie 79 zł można otrzymać projekt murowanego domu o powierzchni 35 metrów kwadratowych z poddaszem. Za 100 zł - z antresolą. Po opłaceniu wymaganej kwoty, konkretny projekt z rzutami graficznymi trafi na wskazany adres e-mail.

Zobacz także: Odkurzacze pionowe - największe zalety

W rozmowie z serwisem money.pl Wojciech Zatuszek tłumaczy, że większość domów z jego projektów powstaje jako domy letniskowe. Następnie są przez klientów przekształcane na mieszkalne. Właściciel firmy "Zbuduj własny dom" dodaje, że jest to bardzo opłacalne - koszt takiego przekształcenia to około 2 tys. zł. Z kolei koszt uzyskania pozwolenia na budowę domu to 6-8 tys. zł.

ycipk-23ob64

Polski przedsiębiorca ma w ofercie także inne projekty - na przykład domy o powierzchni 63 czy 100 metrów kwadratowych. Większy obiekt da się jego zdaniem wybudować za około 100 tys. zł. Sam zbudował sobie najmniejszy – doprowadzenie do stanu surowego otwartego kosztowało go lekko ponad 22 tysiące złotych. Kolejne 13 tysięcy wydał na okna, drzwi i instalacje. Łącznie koszt z wykończeniem wnętrza to około 50 tysięcy złotych.

W ofercie znajdują się również projekty "mobilnych domów" na kółkach oraz garaży.

"Takich domów na podstawie moich projektów powstały już setki na terenie całej Polski" - chwali się Zatuszek.

ycipk-23ob64

Misja Wojciecha Zatuszka

Wojciech Zatuszek po 10 latach mieszkania w Londynie postanowił wrócić do kraju. Jak mówi, jego misją jest "wyzwolenie Polaków od kredytów".

"W Polsce ludzie budują wielkie domy - po 100, 150 metrów kwadratowych. Ale oczywiście na to wszystko zaciągają kredyty. Muszą mieć ciągle z tyłu głowy, że mają zobowiązanie na 30 lat. Czy takie życie ma sens? Moim zdaniem absolutnie nie" - mówi właściciel "Zbuduj sam dom".

- Zresztą, po co na start budować wielki dom, skoro po 18. urodzinach dzieci i tak z niego uciekną? Moim zdaniem dla wielu osób 35-metrowe lokum będzie odpowiednie - dodaje pan Wojciech.

ycipk-23ob64

Czytaj także: KGHM I PGE będą współpracować przy budowie instalacji fotowoltaicznych

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-23ob64

ycipk-23ob64
ycipk-23ob64