Dla leniwych gadżeciarzy - elektryczny dozownik mydła

Dla leniwych gadżeciarzy - elektryczny dozownik mydła

Dla leniwych gadżeciarzy - elektryczny dozownik mydła
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.05.2013 14:27

Wydawać by się mogło, że dozowanie mydła w płynie jest na tyle prostą czynnością, że nie wymaga dodatkowych ułatwień. Amerykańska firma Simplehuman jest jednak innego zdania.

Elektroniczne dozowniki często możemy spotkać w biurach czy restauracjach - model ST102. przeznaczony jest jednak do użytku domowego. Jeśli faktycznie dotykanie pompki dozownika ręką przed samym jej umyciem uważasz za coś niehigienicznego lub jeśli po prostu masz ochotę wprowadzić trochę elektroniki tam, gdzie dotychczas jej nie było, to urządzenie jest skierowane do ciebie.

Simplehuman ST102. korzysta z fotokomórki, która automatycznie rozpoczyna dozowanie mydła jak tylko zbliżymy rękę. Producent zachwala, ze urządzenie ze stanu spoczynku uruchamia się w 0,2 sekundy. Wbudowany pojemnik na płyn ma pojemność jednego litra.

Oczywiście, omawiany dozownik zasilany jest elektrycznie. Zamiast jednorazowych baterii, producent zdecydował się zastosować akumulator, który ładujemy przez kabel USB. Zapewne więc nie raz zdarzy się, że przed umyciem rąk będziemy musieli nasze „mydło”. podłączyć do laptopa, aby je trochę podładować. Sami oceńcie, czy takie rozwiązanie jest naprawdę bardziej wygodne niż klasyczne mydło w kostce lub dozownik ręczny.

Cena urządzenia wynosi około 250 złotych.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)