Digi-Mug, czyli kubek z wbudowaną...cyfrową ramką

Digi-Mug, czyli kubek z wbudowaną...cyfrową ramką

Digi-Mug, czyli kubek z wbudowaną...cyfrową ramką
10.02.2009 19:01, aktualizacja: 11.02.2009 10:37

Digi-Mug to interesujący gadżet, który przypomni nam w każdej chwili naszych najbliższych. Jest to bowiem kubek dysponujący wbudowaną...ramką cyfrową.

Jeżeli szukasz cyfrowej ramki, którą chcesz postawić na blacie swojego biurka w pracy, aby przypominała ci twoich najbliższych, być może zainteresuje cię gadżet o nazwie Digi-Mug. Jest to bowiem kubek, który poza swoim podstawowym przeznaczeniem, może się pochwalić wbudowaną cyfrową ramką (odpowiednia konstrukcja zapewnia, że jest ona odizolowana od części, w której może się znaleźć np. gorąca kawa).

Obraz
© (fot. IDG)

Oferowany kolorowy ekran cechuje się przekątną wynoszącą 1,5 cala, natomiast wbudowana pamięć flash o pojemności 1 MB pozwala na przechowanie do 4. zdjęć ( wspierane formaty - JPG, BMP ). Sprzęt jest kompatybilny z systemami Windows 2000 i XP oraz pozwala na skorzystanie z funkcji zegara (analogowy lub cyfrowy). Zasilanie zapewnia akumulator Li-Ion.
Patrząc na nowy gadżet, trudno nie zadać sobie pytania, czy jego konstruktorzy wszystko dokładnie przemyśleli i czy podłączenie go do komputera niczym nie grozi...

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)