Dialog ma MVNO w Polkomtelu, start w 3Q08

Dialog ma MVNO w Polkomtelu, start w 3Q08

27.12.2007 18:30, aktualizacja: 27.12.2007 19:25

Telefonia Dialog i Polkomtel podpisały umowę o współpracy, w której efekcie Telefonia Dialog zostanie wirtualnym operatorem telefonii komórkowej. To już trzecia umowa na świadczenie usług MVNO podpisana przez Polkomtel.

_ Rok 2008 to czas dynamicznego rozwoju rynku telekomunikacyjnego w Polsce. Potwierdza to podpisana przez Polkomtel umowa z Telefonią Dialog. Podpisanie tej umowy jest korzystne dla obydwu firm, doskonale wpisuje się w zatwierdzoną przez Radę Nadzorczą i ogłoszoną przed kilkoma dniami strategię Polkomtela. Stanowi kolejny ważny krok w rozwijaniu i zwiększaniu atrakcyjności rynku, dlatego bardzo się cieszę, że możemy powitać Telefonię Dialog w gronie naszych partnerów biznesowych _ - powiedział Adam Glapiński, prezes Polkomtela.

_ Konsekwentnie realizujemy główne punkty naszej strategii. Wejście na rynek telefonii mobilnej jako operator wirtualny oznacza wprowadzenie własnej pełnej oferty konwergentnej i dodanie do usług stacjonarnych, internetowych i multimedialnych również komórek. Mamy nadzieję, że stanie się to pod koniec III kwartału 2008 roku. Uzgodniliśmy z Polkomtelem wszystkie parametry modelu współpracy, czego efektem jest podpisana właśnie umowa. Będziemy świadczyć zarówno usługi przedpłacone jak i fakturowane z dołu, prowadząc sprzedaż poprzez własne i obce kanały _ - mówi Sławomir Szych, prezes Telefonii Dialog.

Polkomtel podpisał do tej pory umowy MVNO z mBankiem i Gadu Gadu oraz świadczy usługi z zakresu roamingu krajowego P4.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)