DeWALT DWV902L i DWV902M - odkurzacze do zadań specjalnych

DeWALT DWV902L i DWV902M - odkurzacze do zadań specjalnych
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

18.06.2013 13:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

DeWALT wprowadził na rynek dwa, nowe modele odkurzaczy przemysłowych - DWV902L i DWV902M. Oba oferują odpowiednią klasę czystości przefiltrowanego powietrza (M lub L) zgodną z normami Unii Europejskiej.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Wyróżnikiem nowych odkurzaczy DeWALT są dwa filtry oraz automatyczny system czyszczący wykorzystujący odwrotny przepływ powietrza. Filtry oczyszczane są co 1. sekund, co zapobiegać ma ich zapychaniu i utrzymuje stałą moc ssania. W przypadku gdy jednak nastąpi spadek wydajności ssania model DWV902M poinformuje o tym użytkownika za pomocą sygnału dźwiękowego.

Wbudowane gniazdo z systemem AirLockTM i funkcją samoczynnego włączania oraz wyłączenia odkurzacza, która pozwala na zsynchronizowanie pracy z innym urządzeniem. Po wyłączeniu elektronarzędzia odkurzacz pozostaje włączony jeszcze przez 1. sekund w celu usunięcia wszelkich zanieczyszczeń.

Modele DWV902. i DWV902M charakteryzuje obudowa o podwójnej konstrukcji z grubymi ściankami zbiornika, przedni zderzak ochronny oraz pyłoszczelne zabezpieczenie przełączników.

Sugerowana cena brutto odkurzaczy:
DWV902 M – 2640 PLN
DWV902L – 2515 PLN

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)