Designerskie drukarki Samsunga

Designerskie drukarki Samsunga

Designerskie drukarki Samsunga
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.09.2014 11:28, aktualizacja: 11.09.2014 13:08

Samsung przedstawił nowe projekty drukarek, które umożliwią drukowanie w nowy i atrakcyjny sposób. Cztery koncepcyjne modele - przeznaczone do zastosowań domowych i biurowych - to żywe kolory, niekonwencjonalne kształty i ekologiczne rozwiązania, takie jak opcja drukowania na papierze makulaturowym.

Nowe urządzenia mają być odpowiedzią na trend mobilnego drukowania w domu i w biurze oraz rosnącą popularność technologii przyjaznych dla środowiska –. mówił Seungwook Jeong, główny projektant działu Printing Solutions w Samsung Electronics. związane z drukowaniem.

„Vase”. to monochromatyczna drukarka laserowa zaprojektowana tak, aby zajmować jak najmniej miejsca. Pionowe ustawienie umożliwia także podawanie papieru od góry. Drukarka została zaprojektowana w kilku kolorach.

„Egg Tray”. to przyjazne dla środowiska opakowanie z kasetą i tonerem, wykonane w całości z papieru makulaturowego. Zamiast tradycyjnego kartonu mieszczącego produkt zabezpieczony wypełniaczem amortyzującym wstrząsy, instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną w „Egg Tray” zastosowano wytłaczankę z masy papierowej i papier makulaturowy. Takie rozwiązanie nie tylko ogranicza koszt materiałów, ale jest także bardziej ekologiczne.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

„One & One”. to monochromatyczna drukarka laserowa o hybrydowej konstrukcji umożliwiającej drukowanie w dwóch kolorach. Dodatkowa kaseta z tonerem pozwala wzbogacić standardowy czarno-biały wydruk o akcenty w kolorach cyjan, magenta lub żółtym.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

„Mate”. to monochromatyczna drukarka laserowa umożliwiająca dostosowanie koloru urządzenia tak, by harmonizowało z wystrojem pokoju. Panele można zmieniać według indywidualnych upodobań.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)