Dbaj o urządzenia mobilne z "Geargripper"

Dbaj o urządzenia mobilne z "Geargripper"

Dbaj o urządzenia mobilne z "Geargripper"
Źródło zdjęć: © WP.PL
24.06.2008 23:11, aktualizacja: 25.06.2008 00:14

Na co dzień korzystamy z wielu rozmaitych przenośnych urządzeń elektronicznych. Po odłożeniu na biurko narażone są one na zarysowania. Dbaj o nie z "Geargripper"...

W dzisiejszych czasach na co dzień korzystamy z wielu rozmaitych przenośnych urządzeń elektronicznych. Pod ręką mamy telefony komórkowe, palmtopy, odtwarzacze multimedialne, konsole do gier czy nawigacje satelitarne. Z reguły jest to sprzęt drogi oraz mało oporny na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i uszkodzenia mechaniczne.

Po powrocie do domu odkładamy nasze narzędzia codziennego użytku np. na biurko narażając je tym samym na zalanie napojami, zarysowania, upadek na podłogę czy zapodzianie wśród stosu rzeczy. Uchronić je od tego może _ "Geargripper" _ - specjalna podstawka wyprofilowana w "fale", pomiędzy którymi możemy przechowywać elektronikę użytkową.

Została ona wykonana z miękkiej pianki, która uchroni nasz sprzęt przed zarysowaniami. Gadżet wprowadzi porządek i pomoże utrzymać urządzenia elektroniczne w dobrym stanie wizualnym. Pozwoli również zgromadzić je w jednym miejscu, także nie będziemy już nerwowo szukać komórki czy odtwarzacza MP3 przed wyjściem do pracy czy szkoły. Należy tylko pamiętać o odłożeniu urządzeń w odpowiednie przegródki podstawki.

Cena: _ 7,95 dolarów. _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)