Darmowy roaming na całym świecie w T‑Mobile USA

Darmowy roaming na całym świecie w T-Mobile USA
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.10.2013 14:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

T-Mobile USA kontynuuje agresywną strategię rozwoju. Po zniesieniu umów na 24 miesiące, przyszła pora na darmowy internet i wiadomości w ponad 100 krajach całego świata.

Nowe plany taryfowe T-Mobile zawierają bez dodatkowych opłat nielimitowany dostęp do internetu i wysyłanie wiadomości w ponad 100 krajach całego świata oraz płaską stawkę za połączenia głosowe, wynoszącą 20 centów za minutę.

Darmowy internet w roamingu ma jedno ograniczenie - jest nim limit prędkości połączenia wynoszący 128 kb/s. Dla klientów potrzebujących szybszego internetu poza granicami USA sieć przygotowała dodatkowe pakiety, przyspieszające połączenia na dzień, tydzień lub dwa tygodnie (podobnie jak w darmowej opcji, brak jest limitu pobierania).

Oprócz tego T-Mobile USA przygotowało pakiet za 10 dolarów, który pozwala wysyłać nielimitowane wiadomości międzynarodowe, wykonywać po obniżonej stawce połączenia międzynarodowe (20 centów za minutę), a do 70 krajów - nielimitowane połączenia na numery stacjonarne.

Do tej pory 40 proc. podróżujących Amerykanów wyłączało transmisję danych w czasie wyjazdów. Nowa oferta T-Mobile pozwoli zapomnieć o dodatkowych opłatach w 95 proc. przypadków - zapewnia sieć, chwaląc się długą listą krajów, w których zniesione zostały opłaty.

Wszystkie umowy abonamentowe w T-Mobile USA podpisywane są na czas nieokreślony. Za 5. dolarów dostajemy nielimitowane rozmowy i wiadomości oraz 0,5 GB internetu, to samo z pakietem 2,5 GB to wydatek 60 dolarów, a w opcji z nielimitowanym dostępem do sieci 70 dolarów miesięcznie. Zakup telefonu czy tabletu możliwy jest w dowolnym momencie, w opcji za gotówkę lub na raty (oferta jest konkurencyjna w porównaniu do tradycyjnych sklepów).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)