Daewoo RCP‑1008 - odkurzacz dla właścicieli zwierząt

Daewoo RCP-1008 - odkurzacz dla właścicieli zwierząt
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.11.2012 08:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Model RCP-1008 skierowany jest przede wszystkim do posiadaczy zwierząt domowych, zwłaszcza psów i kotów. W podstawowym wyposażeniu odkurzaczy Daewoo znajduje się specjalna szczotka do czyszczenia/czesania zwierząt wraz z łatwym do opróżnienia pojemnikiem na sierść.

Szczotka do sierści oraz pojemnik z rurą podłączane są bezpośrednio do korpusu odkurzacza. Podczas czesania (czyszczenia) zwierzęcia możemy regulować siłę ssania - przekręcając regulator w prawo, zwiększamy moc pracy, natomiast ruch w lewo powoduje jej zmniejszenie.

Czyszczenie sierści bezpośrednio na zwierzętach nie jest jedyną funkcją, którą spełniają odkurzacze Daewoo. Modele RCP-100. wyposażone zostały także w turboszczotkę do odkurzania wykładzin i dywanów - oczyści ona te powierzchnie z sierści i włosów zapewniając taki sam efekt, jak przy ręcznym wytrzepaniu na trzepaku. Dźwignia regulacyjna umożliwia ustawienie mocy odkurzania bezpośrednio przy turboszczotce. Ważnym dodatkiem do odkurzacza jest również aktywny filtr węglowy, który pochłania nieprzyjemne zapachy. Co jakiś czas trzeba go umyć pod bieżącą wodą.

Odkurzanie w mieszkaniach z czworonogami nie może ograniczać się jednak tylko i wyłącznie do pochłaniania zwierzęcej sierści. Dlatego do odkurzaczy Daewoo dołączone zostały także inne końcówki, takie jak m.in. obracana we wszystkich kierunkach szczotka do parkietów, szczotka szczelinowa (do odkurzania małych szczelin pod łóżkiem lub między meblami) oraz końcówka do zbierania kurzu.

Dane techniczne:
- typ: workowy
- moc odkurzacza: 1800 W
- filtr: HEPA
- waga (netto): 4,2 kg

Cena - około 200 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)