Trwa ładowanie...
holderName

Czekamy na Xbox Scarlett. Microsoft i jego nowości na X019

Szczegóły na temat Xbox Scarlett - największego konkurenta PS5, zwiastuny nowych gier oraz premierowe materiały z zapowiedzianych już tytułów, to tylko niektóre z powodów, dla których warto obejrzeć tegoroczną konferencję Microsoftu. Startuje X019.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Startuje konferencja Microsoftu X019
Startuje konferencja Microsoftu X019 (Materiał prasowy)
holderName

Dzisiejszy wieczór zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Konferencja Microsoftu jeszcze nigdy nie cieszyła się tak wielkim zainteresowaniem - nic dziwnego, w tym roku przedstawiciele firmy zapowiedzieli największą jak dotąd prezentację Inside Xbox oraz całą masę nowości dla miłośników konsoli i komputerów.

Fani spodziewają się garści najnowszych wieści na temat konsoli nowej generacji Xbox Scarlett - głównego konkurenta PlayStation 5. Ponadto poznają szczegóły 12 tytułów opracowywanych przez Xbox Game Studios oraz gier, które ukażą się w usłudze Game Pass. Na X019 powinni dowiedzieć się także czegoś więcej o Project xCloud.

Podczas gigantycznej imprezy dla fanów elektronicznej rozrywki swoimi nowościami pochwalą się również studia: Obsidian Entertainment, Mojang, inXile Entertainment, Ninja Theory, Annapurna Interactive, Respawn Entertainment i Devolver Digital.

holderName

Poniżej prezentujemy zwiastun wydarzenia.

X019 - gdzie i kiedy oglądać?

Tegoroczna konferencja Microsoftu odbędzie w czwartek, 14 listopada 2019 roku w Londynie. Wielką prezentację najnowszych produktów firmy będzie można śledzić na żywo od godziny 21:00 za pośrednictwem serwisów: Youtube, Twich, Mixer. Stream z wydarzenia będzie dostępny także na Twitterze i Facebooku.

holderName

Wszyscy ci, którzy zdecydują się obejrzeć transmisję na platformie Mixer, otrzymają MixPota, który daje dostęp do do obsydianowego steru w Sea of Thieves. Dostaną również promocyjny zestaw do Gears Pop! i wezmą udział w losowaniu abonamentu GamePass.

Czekamy na Age of Empires IV

Wśród obiecanych nowości, najprawdopodobniej doczekamy się premierowych materiałów z zapowiedzianej jeszcze w 2017 roku gry Age of Empires IV. Główną atrakcją prezentacji ma być ujawnienie fragmentów rozgrywki. Informacje potwierdza wymowny wpis Aarona Greenberga zamieszczony w mediach społecznościowych.

Podczas konferencji zobaczymy także materiały z Flight Simulator, Minecraft Dungeons oraz Wasteland 3.

Oprócz szczegółów na temat gier, poznamy również ofertę Xbox Game Pass. Ostatnio firma Microsoft przygotowała promocję, w ramach której abonament gwarantujący dostęp do wielu hitów na Xbox One i PC można nabyć już za 4 złote na 3 miesiące.

Więcej szczegółów, nowinek i atrakcji poznamy już dzisiaj o godzinie 21:00 czasu polskiego. Link do transmisji na kanale Youtube znajdziecie tutaj.

Zobacz także: Diablo IV dopiero na PlayStation 5, Xbox Scarlett i PC? [Plotka]

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów