Cyfrowy portfel Panda chroni zakupy online

Cyfrowy portfel Panda chroni zakupy online

Cyfrowy portfel Panda chroni zakupy online
Źródło zdjęć: © Panda
22.09.2010 12:24

Firma Panda Security wprowadziła na rynek polskie wersje językowe najnowszych programów zabezpieczających przeznaczonych dla użytkowników domowych i małych firm.

Rozwiązania zapewniają ochronę przed zagrożeniami przy niewielkim wykorzystaniu zasobów komputera. Dodatkowo, do wybranych programów w wersji pudełkowej firma dołącza specjalną elektroniczną portmonetkę, umożliwiającą bezpieczne zakupy w internecie.

Obraz
© (fot. Panda)

Rozwiązania bazują na opracowanej przez Panda Security technologii Kolektywnej Inteligencji, która funkcjonuje jako baza danych online działająca w czasie rzeczywistym i przechowuje większość plików sygnatur, odciążając w ten sposób komputer użytkownika (Cloud Security).

Oprócz znanych już programów w wersjach pudełkowych: Panda Global Protection 2011. Panda Internet Security 2011 i Panda Antivirus Pro 2011, producent wprowadził na rynek zupełnie nowy program Panda Internet Security for Netbooks przeznaczony dla użytkowników coraz popularniejszych netbooków. Produkt ten dostępny jest w wersji elektronicznej.

Panda Security do programów w wersji 2011 załącza kartę internetową, która umożliwia bezpieczne zakupy w internecie. Jest to rodzaj elektronicznej portmonetki, pozwalającej na dokonywanie płatności online i zapewniającej przy tym kontrolę wydatków, bez obaw o wyciek takich danych jak hasła do konta bankowego, czy numer karty kredytowej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)