Cyfrowy portfel Panda chroni zakupy online

Cyfrowy portfel Panda chroni zakupy online
Źródło zdjęć: © Panda

22.09.2010 12:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Panda Security wprowadziła na rynek polskie wersje językowe najnowszych programów zabezpieczających przeznaczonych dla użytkowników domowych i małych firm.

Rozwiązania zapewniają ochronę przed zagrożeniami przy niewielkim wykorzystaniu zasobów komputera. Dodatkowo, do wybranych programów w wersji pudełkowej firma dołącza specjalną elektroniczną portmonetkę, umożliwiającą bezpieczne zakupy w internecie.

Obraz
© (fot. Panda)

Rozwiązania bazują na opracowanej przez Panda Security technologii Kolektywnej Inteligencji, która funkcjonuje jako baza danych online działająca w czasie rzeczywistym i przechowuje większość plików sygnatur, odciążając w ten sposób komputer użytkownika (Cloud Security).

Oprócz znanych już programów w wersjach pudełkowych: Panda Global Protection 2011. Panda Internet Security 2011 i Panda Antivirus Pro 2011, producent wprowadził na rynek zupełnie nowy program Panda Internet Security for Netbooks przeznaczony dla użytkowników coraz popularniejszych netbooków. Produkt ten dostępny jest w wersji elektronicznej.

Panda Security do programów w wersji 2011 załącza kartę internetową, która umożliwia bezpieczne zakupy w internecie. Jest to rodzaj elektronicznej portmonetki, pozwalającej na dokonywanie płatności online i zapewniającej przy tym kontrolę wydatków, bez obaw o wyciek takich danych jak hasła do konta bankowego, czy numer karty kredytowej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)