Cyfrowy Polsat kończy testy LTE

Cyfrowy Polsat kończy testy LTE

Cyfrowy Polsat kończy testy LTE
Źródło zdjęć: © Cyfrowy Polsat
23.08.2011 12:30

Wraz z końcem sierpnia Cyfrowy Polsat kończy testy Internetu w technologii LTE. Od września startuje komercyjna oferta, a testerzy mogą liczyć na dedykowany cennik.

Wraz z końcem sierpnia Cyfrowy Polsat kończy testy internetu w technologii LTE. Od września startuje komercyjna oferta, a testerzy mogą liczyć na dedykowany cennik.

_ Dzięki Państwa pomocy udało nam się zbudować stabilną sieć i jesteśmy gotowi, by świadczyć usługę na warunkach komercyjnych. Wkrótce innowacyjny Internet LTE, pozwalający na osiąganie prędkości transmisji danych do 100 Mb/s, będzie dostępny w ofercie Cyfrowego Polsatu _ - pisze operator w komunikacie.

Testerzy, którzy będą chcieli kontynuować korzystanie z oferty, mogą podpisać umowę na 29 miesięcy, w ramach którego za 1 zł miesięcznego abonamentu otrzymają 200 MB transferu danych. Dodatkowo, aktywowany zostanie im stały pakiet danych 55 GB za 49 zł miesięcznie (5 GB do wykorzystania od 8 do północy i 50 GB w pozostałych godzinach).
Przez pierwszych 6 miesięcy umowy korzystanie z tego pakietu będzie bezpłatne.

_ Przez cały okres trwania umowy do Państwa dyspozycji pozostaje modem Speed1000 _ - napisano w komunikacie.

Zgodnie z umową, testerom przysługuje prawo do rozwiązania umowy, bez zachowania okresu wypowiedzenia i bez podawania przyczyn, w terminie do 31. sierpnia, jeżeli nie chcą dalej użytkować modemu. Wniosek o rozwiązanie umowy należy złożyć u przedstawiciela Cyfrowego Polsatu, który w imieniu Cyfrowego Polsatu zawarł umowę. Wraz z rozwiązaniem umowy tester zobowiązany jest do zwrotu kompletnego i nieuszkodzonego modemu wraz z kartą SIM oraz anteną.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)