Cyfrowy Polsat chce wymieniać dekodery DVB-T na satelitarne

Cyfrowy Polsat chce wymieniać dekodery DVB‑T na satelitarne

Cyfrowy Polsat chce wymieniać dekodery DVB-T na satelitarne
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.11.2013 14:04, aktualizacja: 21.11.2013 14:57

W ramach nowej promocji Cyfrowego Polsatu użytkownicy dowolnych dekoderów DVB-T, którzy zdecydują się na oddanie sprzętu do najbliższego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży operatora, otrzymają w zamian dekoder HD do odbioru telewizji satelitarnej za 1 zł oraz promocyjną ofertę telewizji - 46 kanałów kodowanych przez 6 miesięcy bez opłat.

Klienci wymieniający dowolny dekoder DVB-T mogą skorzystać z oferty z pakietem Rodzinnym HD (z 4. kanałami), który przez 6 miesięcy będą odbierać bez opłat. W pakiecie tym oprócz kanałów ogólnotematycznych znajdują się m.in. stacje Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Film, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, Disney XD, Comedy Central, Nat Geo Wild, History.

Po okresie promocyjnym opłata za pakiet Rodzinny HD będzie wynosiła 24,90 zł/mies. Klient może także zdecydować o przejściu na pakiet Mini HD z 3. kanałami, w tym 6 w HD, w cenie 14,90 zł/mies. W ramach promocji Cyfrowy Polsat zapewnia szeroki wybór dekoderów, w tym dekoder HD6000 z dostępem do Internetu i serwisu wideo online IPLA.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)