Cyfrowy magnes na lodówkę

Cyfrowy magnes na lodówkę

Cyfrowy magnes na lodówkę
Źródło zdjęć: © geeky-gadgets.com
16.03.2010 01:09, aktualizacja: 16.03.2010 14:00

Wśród nowości na rynku gadżetów znaleźć można cyfrowy magnes na lodówkę – Digital Video Memo. Urządzenie zostało wyposażone w podświetlony diodami LED ekran LCD o przekątnej 1,5 cala oraz kamerę wideo...

Komunikacja to podstawa naszego życia i codziennych relacji międzyludzkich – zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy jesteśmy stale zabiegani i mamy tak wiele do przekazania innym. Być może dobrym sposobem na zostawienie wiadomości domownikom jest przyklejenie karteczki na drzwiach lodówki, jednak żyjemy w XXI wieku, dlatego warto skorzystać z dobrodziejstw współczesnej techniki.

Wśród nowości na rynku gadżetów znaleźć można cyfrowy magnes na lodówkę –. Digital Video Memo. Urządzenie zostało wyposażone w podświetlony diodami LED ekran LCD o przekątnej 1,5 cala oraz kamerę wideo, która umożliwi nagranie 30-sekundowej wiadomości wideo. Całość mierzy 6,5 x 6,5 x 2 cm i zasilana jest wbudowaną baterią, którą można ładować poprzez port USB.

[

]( http://tanio.pl/Digital-Video-Memo---1-31880-12190731.html )

Gadżet został zaprojektowany w taki sposób, aby był jak najprostszy w obsłudze – jeden przycisk służy do nagrywania, a drugi do odtwarzania wiadomości. Możliwości Digital Video Memo ograniczone są do nagrania pojedynczej wiadomość wideo. Cena: 169 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)