"Cyberpunk 2077" rok temu nas zachwycił. CD Projekt RED: dzisiaj gra wygląda inaczej

"Cyberpunk 2077" rok temu nas zachwycił. CD Projekt RED: dzisiaj gra wygląda inaczej

"Cyberpunk 2077" rok temu nas zachwycił. CD Projekt RED: dzisiaj gra wygląda inaczej
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek
23.04.2019 14:57, aktualizacja: 23.04.2019 15:09

"Cyberpunk 2077" rok temu zachwycił - najpierw na E3, potem na niemieckich targach Gamescom. Dziś CD Projekt RED zdradza, że ich produkcja wygląda zupełnie inaczej. O wielu rzeczach jeszcze nie wiemy.

W rozmowie z hiszpańskim serwisem AreaJugones Mateusz Tomaszkiewicz z CD Projekt RED przyznał, że obecnie "Cyberpunk 2077" wygląda inaczej niż na pokazach na E3 czy podczas targów Gamescom.

"Cyberpunk 2077" ciągle się zmienia

Tomaszkiewicz miał na myśli to, że Polacy nie odsłonili jeszcze wszystkich kart. Nadal są też rzeczy, nad którymi CD Projekt RED pracuje. Nie mówiąc już o tym, że demo na letnich targach było zaledwie wycinkiem całości. Co za tym idzie, "Cyberpunk 2077" dziś, a "Cyberpunk 2077" na przełomie maja i czerwca w 2018 roku, to coś innego. W dniu premiery powinniśmy być zaskoczeni.

Rzecz jasna nie należy obawiać się, że "Cyberpunk 2077" nagle się drastycznie zmieni. Twórca zapewnia, że to nadal RPG w otwartym świecie. Co ciekawe, wypowiedź Mateusza Tomaszkiewicza o nowościach nieco gryzie się z niedawną wypowiedzią szefa spółki CD Projekt. Adam Kiciński twierdził w listopadzie 2018 roku, że autorom pozostała "wykończeniówka".

"Cyberpunk 2077" nas zachwycił rok temu

Fakt, że "Cyberpunk 2077" ciągle ewoluuje musi napawać optymizmem. Już rok temu ci, którzy widzieli grę w akcji, byli oczarowani. Tak pisał o "Cyberpunk 2077" Barnaba Siegel z WP Gry:

Oglądałem grę przez godzinę. Wchodziłem pełen obaw, czy nowe dzieło dorośnie do famy warszawskiej firmy. Czy nowe terytorium zostanie przejęte z sukcesem. Czy nie zaczną wyłazić rażące niedoróbki albo czy Night City nie przerazi mnie swoją "skromnością". Nic z tych rzeczy. "Cyberpunk 2077" szykuje się na naprawdę wielką grę, która zawstydzi konkurencję, która od lat klepie te same serie, wciskając kopiowane jak z szablonu rozwiązania.
WP Gry

"Cyberpunk 2077" - Lady Gaga jedną z niespodzianek?

Kiedy premiera "Cyberpunk 2077"? Ciągle nie wiemy. Być może poznamy konkretny termin na E3, bo CD Projekt RED się wybiera. Liczymy, że Polacy ujawnią nie tylko datę premiery, ale też wyjaśnią, czy współpraca z Lady Gagą była tylko plotką, czy coś rzeczywiście jest na rzeczy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)