Cyberpunk 2077: kolekcjonerskie wydanie ujawniło kawałek mapy

Cyberpunk 2077: kolekcjonerskie wydanie ujawniło kawałek mapy

Cyberpunk 2077: kolekcjonerskie wydanie ujawniło kawałek mapy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek
03.12.2019 13:52

The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition od wydawnictwa Dark Horse to zestaw składający się z książki i gadżetów ze świata "Cyberpunk 2077". Choć teoretycznie to gratka dla największych kolekcjonerów, pakiet zdradza coś, co powinno zainteresować każdego.

Okładka wydania The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition przedstawia fragment mapy świata "Cyberpunk 2077". Po raz pierwszy możemy zobaczyć, jak wygląda niewielka część Night City.

Rzecz jasna sam układ ulic niewiele nam mówi, ale daje wyobrażenie tego, czego możemy się spodziewać. Już wcześniej twórcy z CD Projekt RED potwierdzili, że świat gry w "Cyberpunk 2077" będzie mniejszy od mapy w "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Za to możemy spodziewać się zagęszczenia atrakcji.

Wspominał o tym Barnaba Siegel, który widział grę na żywo.

Night City wygląda nieprawdopodobnie, jest absolutnie szalone. Tu nie ma podziału na eleganckie dzielnice i brzydkie podziemie z nielegalnymi biznesami. Wszystko się perfekcyjnie przeplata.
WP Gry

Skąd wiadomo, że na okładce nie znalazła się cała mapa świata "Cyberpunk 2077"? Oczywiście pewności nie mamy, ale wydaje się nieprawdopodobne, by obszar był aż tak skromny. Raczej należy spodziewać się, że drogi prowadzą do dalszych części miasta.

A przecież jeżdżenie pojazdami ma odgrywać dużą rolę w "Cyberpunk 2077". Niemożliwe jest, aby twórcy udostępnili tylko taki kawałek. Jasne, skala może mieć znaczenie i może wprowadzać w błąd, ale nie obawiałbym się tego, że zobaczyliśmy cały świat "Cyberpunk 2077".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)