"Cyberpunk 2077" - co wskazują koordynaty GPS w sklepie Steam?

"Cyberpunk 2077" - co wskazują koordynaty GPS w sklepie Steam?

"Cyberpunk 2077" - co wskazują koordynaty GPS w sklepie Steam?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.06.2019 10:11, aktualizacja: 10.06.2019 11:05

Data premiera "Cyberpunk 2077" została ogłoszona wczoraj podczas E3 i od razu ruszyła przed-sprzedaż gry. Komputerową wersję cyfrową możemy kupić na razie w sklepie GOG lub na Steamie. Na karcie produktu Steam pojawiły się również tajemnicze koordynaty GPS - dokąd prowadzą?

Długo oczekiwana premiera "Cyberpunk 2077" ma odbyć się 16 kwietnia 2020 roku i już od wczoraj możemy zamawiać grę w przedsprzedaży. Wczorajszy pokaz, w którym mogliśmy zobaczyć Keanu Reevesa został przyjęty z ogromnym entuzjazmem przez społeczność. Potwierdza to również przeciążenie serwerów strony, na której możemy zamawiać Edycję Kolekcjonerską "Cyberpunk 2077".

"Cyberpunk 2077" na Steamie

Chcąc zamówić podstawową wersję gry za pośrednictwem serwisu Steam, możemy na karcie produktu zobaczyć koordynaty GPS. Co wskazują? Po wpisaniu ich w Mapy Google zobaczymy, że współrzędne prowadzą do warszawskiej siedziby CD Projekt Red.

Obraz
© WP.PL

O "Cyberpunk 2077" po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć 6 lat temu, kiedy twórcy "Wiedźmina" zapowiedzieli, że pracują nad nową grą. Przez ten czas emocje wśród graczy nie ostygły i wczorajsza konferencja Microsoft, podczas której pokazano nowy trailer gry polskiego studia, okazała się ogromnym sukcesem dla CD Project Red.
Cyberpunk 2077. Nowy projekt twórców "Wiedźmina"

"Cyberpunk 2077" kupimy na PC poprzez platformę Steam oraz GOG. Wkrótce ma się pojawić również w sklepie Epic Games Store. Pre-ordery na wersje konsolowe dostępne są już w sklepach Microsoft i PlayStation. Można zamawiać również wersje pudełkowe w popularnych sklepach z elektroniką i na stronie sklepu CDP. Edycja Kolekcjonerska dostępna jest na razie jedynie w sklepie CDP.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)