Trwa ładowanie...
d4dcbij

Cyber Monday 2019: RTV Euro AGD zapowiada obniżki do 80 procent

Black Friday 2019 trwa w najlepsze, ale w sieci nie brakuje pierwszych zapowiedzi ofert na Cyber Monday 2019. W poniedziałek, 2 grudnia 2019 r. sklep RTV Euro AGD przygotowuje się do zaoferowania ogromnych rabatów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
RTV Euro AGD przygotowuje się na Cyber Monday 2019
RTV Euro AGD przygotowuje się na Cyber Monday 2019 (WP.PL)
d4dcbij

Cyber Monday, czyli pierwszy poniedziałek po całym Black Week i Czarnym Piątku, to kolejny dzień promocji. W sieci można wówczas znaleźć ciekawe oferty przede wszystkim na elektronikę. Chociaż Black Friday 2019 ciągle trwa, sklepy już teraz chwalą się, jaką przygotowują ofertę.

Cyber Monday 2019 w RTV Euro AGD

Jedną z sieci sprzedaży, która jako pierwsza zdradziła swoje plany, jest RTV Euro AGD. Jak dowiadujemy się z krótkiego komunikatu na stronie sklepu, w poniedziałek można się spodziewać rabatów sięgających 80 procent. To mogą być obniżki godne promocji znanych tylko zza granicy.

d4dcbij

Szczegóły nie są niestety jeszcze znane, ale można przypuszczać, że przecenione zostaną między innymi komputery, telewizory oraz smartfony. Czekając na Cyber Monday 2019 w RTV Euro AGD, uwagę można poświęcić promocjom z okazji Czarnego Piątku. O najlepszych można przeczytać w odrębnej publikacji.

d4dcbij

Podziel się opinią

Share
d4dcbij
d4dcbij
Więcej tematów