Cloud and Co - designerski nawilżacz powietrza

Cloud and Co - designerski nawilżacz powietrza

Cloud and Co - designerski nawilżacz powietrza
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
05.06.2012 10:14

Od urządzeń AGD wymagamy przede wszystkim funkcjonalności. Ich uroda schodzi zwykle na dalszy plan. Cloud and Co może spokojnie stać „na widoku”.

Nawilżacz powietrza to urządzenie, które coraz częściej gości w naszych domach. Zbyt suche powietrze powoduje ogólny dyskomfort i przyczynia się do powstawania wielu schorzeń i alergii. Właściciele nawilżaczy rzadko jednak stawiają je w widocznym miejscu –. i nic dziwnego, bo zazwyczaj nie stanowią one ozdoby mieszkania. Inaczej jest z nawilżaczem Cloud and Co.

Jest to urządzenie proste i przyjemne dla oka, o eleganckim designie. Powłoka została wykonana z matowego plastiku z wytworzoną z żywicy powierzchnią antybakteryjną, zaś podstawa jest szklana. We wnętrzu urządzonym w nowoczesnym stylu może stać się wręcz ciekawą ozdobą.

Cloud and Co nie tylko jednak dobrze wygląda, jest również funkcjonalny. Sprawi, że powietrze będzie przyjemnie rześkie i ulży przesuszonym śluzówkom. Urządzenie ma pojemność pół litra i waży pół kilograma. Po napełnieniu zasilany przez USB gadżet działa 1. godzin. W sprzedaży pojawi się na początku lipca, niestety na razie tylko w Japonii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)