Cloud and Co - designerski nawilżacz powietrza

Strona głównaCloud and Co - designerski nawilżacz powietrza
05.06.2012 10:14
Cloud and Co - designerski nawilżacz powietrza
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Od urządzeń AGD wymagamy przede wszystkim funkcjonalności. Ich uroda schodzi zwykle na dalszy plan. Cloud and Co może spokojnie stać „na widoku”.

Nawilżacz powietrza to urządzenie, które coraz częściej gości w naszych domach. Zbyt suche powietrze powoduje ogólny dyskomfort i przyczynia się do powstawania wielu schorzeń i alergii. Właściciele nawilżaczy rzadko jednak stawiają je w widocznym miejscu –. i nic dziwnego, bo zazwyczaj nie stanowią one ozdoby mieszkania. Inaczej jest z nawilżaczem Cloud and Co.

Jest to urządzenie proste i przyjemne dla oka, o eleganckim designie. Powłoka została wykonana z matowego plastiku z wytworzoną z żywicy powierzchnią antybakteryjną, zaś podstawa jest szklana. We wnętrzu urządzonym w nowoczesnym stylu może stać się wręcz ciekawą ozdobą.

Cloud and Co nie tylko jednak dobrze wygląda, jest również funkcjonalny. Sprawi, że powietrze będzie przyjemnie rześkie i ulży przesuszonym śluzówkom. Urządzenie ma pojemność pół litra i waży pół kilograma. Po napełnieniu zasilany przez USB gadżet działa 1. godzin. W sprzedaży pojawi się na początku lipca, niestety na razie tylko w Japonii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)