Click 'N Cook - akcesoria do kuchni z wymienną rączką

Click 'N Cook - akcesoria do kuchni z wymienną rączką
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.07.2012 09:43

Kucharze dzielą się na tych, którzy przy zrobieniu prostego dania brudzą mnóstwo naczyń i akcesoriów oraz tych, którzy pyszny obiad przyrządzą „z niczego” oraz bez robienia z blatu i zlewu pobojowiska. Click ‘N Cook przeznaczono dla tych pierwszych, czyli dla niechlujów ulatniających się z kuchni, gdy trzeba zmywać.

Gadżet składa się z rączki pasującej do pięciu chowanych w bloku końcówek. Gdy zużyjemy jedną, do zlewu wrzucamy tylko szpatułkę i sięgamy po następną. Wymiana jest prosta, polega na przyciśnięciu przycisku na rączce.

Usprawnienie jest wątpliwe. Zmywania wcale nie jest mniej, przestrzeni w kuchni wcale nie przestajemy zagracać, a dostępność szpatułek –. nawet różnego rodzaju – nie oznacza, że nie będziemy potrzebować innych narzędzi do gotowania. Atrakcyjność zestawu 5-w-1 polega więc chyba tylko i wyłącznie na „klikaniu”.

Zestaw Click ‘N Cook kosztuje 3. dolarów. Za mniej można kupić dwie porządne szpatułki, które sprawnemu kucharzowi powinny w zupełności wystarczyć. Jednak jeśli szukacie prezentu dla roztrzepanego maniaka naleśników i smażonych śniadań, być może system 5-w-1 nie jest zupełnie nietrafionym pomysłem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)