Classic Major KM636 - robot kuchenny marki Kenwood

Classic Major KM636 - robot kuchenny marki Kenwood

Classic Major KM636 - robot kuchenny marki Kenwood
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.10.2012 15:46

Urządzenie posiada moc 900 W, 2 gniazda obrotów (wolnych / szybkich), płynną regulacje prędkości i system rotacji planetarnej. Misa o pojemności 6,7 l wykonana jest ze stali nierdzewnej. W zestawie dostępne są 3 końcówki mieszające: hak, mieszadło płaskie K i trzepaczka, a także szklany blender o pojemności 1,5 l. To wszystko ma pozwolić na przygotowanie nawet najbardziej oryginalnych inspiracji kulinarnych.

Urządzenie posiada moc 90. W, 2 gniazda obrotów (wolnych / szybkich), płynną regulacje prędkości i system rotacji planetarnej. Misa o pojemności 6,7 l wykonana jest ze stali nierdzewnej. W zestawie dostępne są 3 końcówki mieszające: hak, mieszadło płaskie K i trzepaczka, a także szklany blender o pojemności 1,5 l. To wszystko ma pozwolić na przygotowanie nawet najbardziej oryginalnych inspiracji kulinarnych.

Robot Kenwood to nie tylko sama maszyna wyposażona w końcówki mieszające. Każda z nich to baza do której można podłączyć całą gamę opcjonalnych przystawek, czyniąc z robota np. sokowirówkę, maszynkę do mielenia, blender, maszynkę do lodów, młynek, sito czy obieraczkę do ziemniaków i wiele innych. Mając jednego robota masz nieograniczoną możliwość rozbudowy, tworząc z niego jedyny w swoim rodzaju system do przygotowywania posiłków.

*Dane techniczne: *
Obudowa - materiał wykonania: Aluminium oraz tworzywo
Misa - materiał wykonania: Szczotkowana stal nierdzewna
Narzędzia mieszające - materiał wykonania: Pokrycie
Kolor: Biały ze srebrnymi elementami
Rozmiar (cm): 33.5 x 20.5 x 37.0
Prędkość: Płynna regulacja
Moc: 900 W
Waga: 9.1 kg

Misa (pojemność): 6.7 litrów
Pojemność - ciasto: 4.6 kg
Pojemność - masa chlebowa: 2.4 kg
Pojemność - białka: 16 sztuk (maks)
Pojemność - mąka do wyrobów cukierniczych: 91. g

Cena - 1199 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)