Ciekawe połączenie ramki cyfrowej, budzika i odtwarzacza MP3

Ciekawe połączenie ramki cyfrowej, budzika i odtwarzacza MP3

Ciekawe połączenie ramki cyfrowej, budzika i odtwarzacza MP3
22.09.2009 10:43

We wrześniu firma HANNspree oficjalnie zaprezentowała swój kolejny nowy produkt: cyfrowy fotobudzik SG4311SB z serii Xv-S. Fotobudzik HANNspree jest połączeniem ramki cyfrowej, odtwarzacza MP3 i elektronicznego zegara z alarmem

Urządzenie wyposażono w wyświetlacz LCD 4,3”. (rozdzielczość 480x272, kontrast 600:1), który wbudowany jest w czarną połyskliwą obudowę. Fotobudzik HANNSpree oferuje wiele użytecznych funkcji, wśród nich: zegar (cyfrowy lub wskazówkowy) oraz budzik z opcją drzemki, odtwarzacz fotografii i plików MP3, radio FM, lampkę nocną o 3 trybach ustawień jasności oraz kalendarz.

Obraz
© (fot. HANNspree)

Spośród wielu ustawień tematycznych ("skórek") możemy wybrać np. świąteczne, czy urodzinowe. Wyświetlacz urządzenia przystosowuje też swój wygląd do aktualnych warunków oświetlenia, dzięki funkcji automatycznej regulacji podświetlania. Fotobudzik, działając jako radio, może zapamiętać do 2. częstotliwości stacji. Przydatna jest również funkcja drzemki w ustawieniach alarmu - gdy rano usłyszymy sygnał budzenia (do wyboru trzy różne sygnały), po przyciśnięciu guzika możemy spokojnie pospać odrobinę dłużej. Ponadto urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączania po 10, 30, 60 lub 90 minutach, więc możemy do snu posłuchać ulubionej muzyki lub obejrzeć pokaz zdjęć.

Fotobudzik wyposażony jest w port USB 2.0. więc z łatwością przegramy na niego ulubione zdjęcia i utwory muzyczne. Posiada też wejście na słuchawki, które może się przydać w pokojach kilkuosobowych. Warto wspomnieć, że po odłączeniu od zasilania fotobudzik HANNspree zapamiętuje wszystkie wprowadzone ustawienia nawet do 3 dni.

Obraz

Cena urządzenia - 199 PLN brutto, Gwarancja - 24 miesiące

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)